-
0
17:56

17:55

Μπεργκ και Λέτο ήταν πολύ καλοί, θετικό το ντεμπούτο του Κουλιμπαλί. Καθοριστικό ρόλο για την έκβαση του ματς η αποβολή του Πασχαλάκη.

17:55

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 4-0 για τον Παναθηναϊκό.

17:51

17:49

Ο Λεντέσμα με φάουλ βρίσκει τον Λέτο, εκείνος φέρνει την μπάλα στο αριστερό και τη στέλνει στη δεξιά γωνιά του Περιστερίδη για το 4-0.

17:49

88': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

17:46

85': Ο Κοζορώνης βγάζει σέντρα για τον Κόντε, εκείνος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:45

84': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Κοζορώνης εκτελεί φάουλ, ο Μολέδο πιάνει κεφαλιά προς τα πίσω και ο Στιλ διώχνει σε κόρνερ με δυσκολία.

17:44

83': Σουτ από τον Λέτο, άουτ η μπάλα.

17:42

81': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Βιγιαφάνιες βρίσκει τον Ρινάλντι, εκείνος κάνει πλασέ στην κίνηση και ο Περιστερίδης αποκρούει.

17:40

80': Διαγώνιο σουτ στην κίνηση από τον Κουλιμπαλί, άουτ η μπάλα.

17:39

78': Ρινάλντι στη θέση του Μπεργκ, που αποθεώνεται, για τον Παναθηναϊκό.

17:37

Ο Λέτο μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, γυρνάει για τον Μπεργκ και ο τελευταίος με το αριστερό στέλνει την μπάλα στην άλλη γωνιά για το 3-0.

17:37

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

17:34

73': Κίτρινες σε Μολέδο και Μπέριο.

17:33

72': Καλό σουτ από τον Εμποκού από μέσα αριστερά, αποκρούει ο Περιστερίδης.

17:30

Πρόβλημα για τον ΠΑΣ, δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ακόστα. Έτσι οι Ηπειρώτες θα παίξουν με εννιά μέχρι το τέλος. Ο Ισπανός φαίνεται πως έχει τράβηγμα.

17:27

Έχει χτυπήσει ο Χουλτ και βγαίνει προσωρινά εκτός.

17:23

62': Ζάιρο στη θέση του Κούτρη για τον ΠΑΣ.

17:21

61': Συγκλίνει ο Βιγιαφάνιες, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

17:18

58': Εμποκού αντί Λουντ για τον Παναθηναϊκό.

17:17

57': Ο Λεντέσμα εκτελεί κόρνερ, ο Μπεργκ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:15

Ο Μπεργκ κατεβαίνει χαμηλά για να πάρει την μπάλα, κάνει εξαιρετική πάσα στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΣ και ο Λουντ με πλασέ στην κίνηση γράφει το 2-0.

17:14

54': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

17:12

Δυνατό μαρκάρισμα του Μπεργκ στον Ακόστα, γλιτώνει την κάρτα.

17:11

50΄: Κίτρινη στον Κουλιμπαλί.

17:11

50': Ο Χουλτ βγάζει τη σέντρα, ο Σάμπα παίρνει την κεφαλιά και ο Μολέδο με γυριστό αστοχεί.

17:10

49': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Λεντέσμα και δεν βρίσκει συμπαίκτη του.

17:07

Διακόπτει προσωρινά το ματς ο Σελίμος γιατί είναι αποπνικτική η ατμόσφαιρα στο πέταλο της «13» από τα καπνογόνα.

17:07

46': Γαρουφαλιάς αντί Γιάκου για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

17:06

17:05

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:51

16:51

45'+4: Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Ζέκα δίνει στον Μπεργκ, εκείνος ξεμαρκάρεται, σουτάρει και στη γραμμή διώχνει ο Μπέριος. Υπάρχουν φωνές για πέναλτι σε μαρκάρισμα στον Λέτο από τον Κοζορώνη.

16:48

45'+2: Πολύ ωραία βάζει το σώμα του ο Λέτο, γυρνάει και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:47

16:46

45': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Βιγιαφάνιες βγάζει τη σέντρα, ο Λέτο αιφνιδιάζεται, βάζει το πόδι του όμως και στέλνει την μπάλα άουτ από κοντά.

16:43

42': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό! Ο Λέτο δίνει στον Μπεργκ, εκείνος πιάνει διαγώνιο σουτ στην κίνηση και σημαδεύει το δεξί δοκάρι.

16:41

40': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Το εκτελεί ο Κοζορώνης και απομακρύνεται η μπάλα.

16:39

Ο Κουλιμπαλί βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Μπεργκ πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Περιστερίδη.

16:39

38': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:37

36': Ωραία αλλάζουν την μπάλα οι "πράσινοι", κοντράρει το σουτ του Λουντ ξανά και μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

16:36

35': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Κερδίζει την κόντρα ο Βιγιαφάνιες, ο Λουντ κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και ο Περιστερίδης μπλοκάρει.