2
20:29

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

20:12

Δύο διαφορετικά παιχνίδια ανά ημίχρονο, ωστόσο, ο Πλατανιάς άξιζε τη νίκη και την πήρε έστω και με άγχος.

20:06

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πλατανιάς - Λεβαδειακός 3-2.

20:03

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τον Παράσχο για λογαριασμό του Πλατανιά. Ο Στάθης αντί του Μανούσου.

20:02

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01

88': Μια σέντρα-σουτ της απελπισίας από τον Μιλιάζες, εντελώς άστοχη, άουτ.

19:56

85': Σουτ Σίλβα έξω από την περιοχή, αρκετά μακριά από την εστία του Πλατανιά.

19:53

82': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ντεβέσα στη θέση του Στανισάβλιεβιτς.

19:52

81': Τεράστια ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Στανισάβλιεβιτς μόνος από θέση μέσα δεξιά, κακό πλασέ, κόντρα και κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

19:51

80': Κόρνερ από τα δεξιά με τον Μιλιάζες. Ο Σωτηρίου αρχικά χάνει την μπάλα, αλλά την μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

19:50

79': Κίτρινη στον Γ. Γιακουμάκη.

19:48

77': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό. Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα αριστερά, εκτελείται γρήγορα και με πάσα, Μιλιάζες, βολίδα από πλάγια θέση μέσα αριστερά, δοκάρι και άουτ.

19:48

77': Οφσάιντ ο Τσουράκης. Και σωστά, είναι εκτεθειμένος.

19:45

74': Κίτρινη στον Μαχαίρα.

19:43

Ο Μαχαίρας έβγαλε στον Σίλβα, ο οποίος κινείται από τα δεξιά βγάζει την παράλληλη σέντρα και ο Π. Γιακουμάκης με προβολή κάνει το 3-2.

19:43

72': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

19:40

69': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Τσουράκης αντί του Μενδρινού.

19:36

65': Ευθύβολο δυνατό σουτ Μαχαίρα, έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Σωτηρίου.

19:35

64': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ντόστανιτς για τον Λεβαδειακό. Και αυτή αναγκαστική. Ο Καλτσάς αντί του τραυματία Καραχάλιου.

19:32

Περάσαμε το 60' πλέον... Ο Λεβαδειακός έχει βάλει δύναμη στο παιχνίδι του, αυτό έχει εκνευρίσει τον Πλατανιά και το ματς στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου είναι ισορροπημένο.

19:28

57': Κίτρινη στον Μουνάφο (για διαμαρτυρία).

19:26

55': Αλλαγή, η δεύτερη και γρήγορά, για τον Λεβαδειακό. Ο Μαχαίρας αντί του Τριποτσέρη.

19:26

54': Διαγώνιο συρτό σουτ Αποστολόπουλου από τα δεξιά, φαύγει άουτ.

19:24

52': Κίτρινη στον Μανούσο.

19:18

47': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλιάζες από τα δεξιά, απομακρύνουν οι Κρητικοί.

19:17

19:17

46': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβασειακό και είναι αναγκαστική. Ο Σίλβα αντί του τραυματία Βασιλείου.