Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

17:01

Το πάλεψε ο Παναιγιάλειος αυτή τη φορά για το γόητρο, δεν χρειάστηκε να φορτσάρει η Σπάρτη...

16:59

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Σπάρτη - Παναιγιάλειος 1-1. Στην επόμενη φάση του Κυπέλλου οι Λάκωνες, μετά το 4-0 του πρώτου αγώνα.

16:57

90'+4: Ο Ηλιόπουλος επιχειρεί το σουτ από θέση μέσα δεξιά, ο Βλάχος κοντράρει και κόρνερ. Εκτελεί ο Αρσενίεβιτς Ν., περνά ανεκμετάλλευτο.

16:54

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Λιβαδειά.

16:50

Έχει χάσει το ρυθμό του το ματς, με πολλά λάθη και φάουλ...

16:39

76': Γυριστό του Κατσίκη από το ύψος του πέναλτι, μόλις άουτ.

16:37

Πάλι τάιμ άουτ για νερό από το διαιτητή. Στο λεπτό ξεκινά εκ νέου το ματς.

16:37

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Βόκολος για τον Παναιγιάλειο. Ο Σανδραβέλης στη θέση του Πολυχρονιάδη.

16:35

71': Κόρνερ για την Σπάρτη από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:35

71': Τρίτη αλλαγή για τον Αντωνίου για λογαριασμό της Σπάρτης. Ο Βελλίνης αντί του Μπουντόπουλου.

16:34

Ο Αρσενίεβιτς Ν. εκτελεί, διώχνει καθώς πέφτει σωστά στη δεξιά γωνιά του ο Στρέζος.

16:34

70': Κίτρινη στον Κοντοέ.

16:33

69': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Σπάρτη. Ο Μπουντόπουλος πάει να περάσει την μπάλα από θέση μέσα δεξιά πάνω από τον αντίπαλο του, αλλά χτυπά στο χέρι του Κοντοέ... Το δίνει ο ρέφερι.

16:30

Φάουλ-γέμισμα του Μπουρλάκη από τα αριστερά, κεφαλιά του Βλάχου, ο Κραβαρίτης, δεν μπορεί να συγκρατήσει την μπάλα που κάνει γκελ και... μέσα, 1-1.

16:30

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:29

65': Κίτρινη στον Οικονομόπουλο.

16:25

61': Φάουλ με τον Μπουρλάκη από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση του Κρητικού, εύκολα μαζεύει ο Κραβαρίτης.

16:21

58': Κίτρινη ο Αναστασόπουλος.

16:20

57': Κόρνερ για την Σπάρτη. Ο Μπουντόπουλος εκτελεί πλασαριστά, σουτ Φ. Αρσενιέβιτς, μπλοκάρει ο Στρέζος.

16:19

56': Δεύτερη αλλαγή και για τον Παναιγιάλειο. Ο Κρητικός αντί Σκαρτσίλα.

16:17

53: Δεύτερη αλλαγή για την Σπάρτη. Ο Οικονομόπουλος αντί Καρτσαμπά

16:14

50': Κόρνερ για την Σπάρτη. Εκτελεί ο Μπουντόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:09

16:09

46': Αλλαγή για την Σπάρτη. Ο Αρσενίεβιτς Φ. αντί Αναστασάκου.

15:52

Λήξη α' ημιχρόνου, Σπάρτη - Παναιγιάλειος στο 1-0.

15:50

45'+2: Ο Αναστασάκος άνοιξε για τον Σιώπη, σέντρα-σουτ από θέση μέσα δεξιά, άουτ

15:50

45'+2: Καλοτραβηγμένο σουτ Μπουντόπουλου μέσα από την περιοχή, άουτ.

15:49

45'+1: Επιθετικό φάουλ στην προσπάθεια του Αρσενίεβιτς Ν. που σκοράρει με κεφαλιά και φυσικά δεν υπάρχει γκολ. Έχει χρησιμοποιήσει το χέρι του ο παίκτης της Σπάρτης. Σωστή απόφαση,

15:48

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

15:47

44': Ο Αναστασάκος επιχειρεί το σουτ από τα 30 μέτρα και στην ευθεία της εστίας, άουτ η μπάλα.

15:44

41': Σέντρα-σουτ Πολυχρονιάδη από τα αριστερά, κατευθείαν άουτ...

15:37

Μπαλιά πίσω από τη μεσαία γραμμή και στην πλάτη της άμυνας του Παναιγιάλειου, η μπάλα περνά απ' όλους, φτάνει στον Ηλιόπουλου, προχωρά και από θέση τετ α τετ μέσα από την περιοχή κερδίζει τον Στρέζο και με πλασέ κάνει το 1-0.

15:37

34': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

15:36

33': Ο Ξομπλιος σε θέση οφσάιντ. Οριακή η φάση.

15:35

32': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Στίκας αντί του Μπούζα.

15:34

31': Κίτρινη στον Σιώπη.