Με βαθμό κόντρα στην πολύ δυνατή Φιορεντίνα ξεκινά στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ ο ΠΑΟΚ.

23:55

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ το ματς.

23:54

90'+3: Μπαίνει στην περιοχή ο Ροντρίγκες, κάνει το γύρισμα και η μπάλα φαίνεται να βρίσκει σε χέρι παίκτη της Φιορεντίνα. Φωνές για πέναλτι από τους γηπεδούχους.

23:53

90'+3: Κίτρινη στον Βαρέλα.

23:51

23:49

Συνεχείς οι ημιτελείς προσπάθειες των παικτών των δύο ομάδων.

23:45

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Λέοβατς βγάζει τον Ροντρίγκες στην πλάτη της άμυνας, εκείνος από μέσα αριστερά σουτάρει και ο Ταταρουσάνου αποκρούει.

23:43

83': Σε θέση οφσάιντ ο Κάλινιτς.

23:39

79': Στη θέση του Αθανασιάδη ο Τιάμ για τον ΠΑΟΚ.

23:37

77': Τέγιο αντί Μπαμπακάρ για τη Φιορεντίνα.

23:34

74': Μπερναρντέσκι αντί Σαλσίδο για τη Φιορεντίνα.

23:31

Δυσκολεύεται ο ΠΑΟΚ να απειλήσει.

23:27

66': Κίτρινη στον Σακχόφ.

23:22

62': Κάρλος Σάντσες στη θέση του Ίλιτσιτς για τη Φιορεντίνα.

23:19

Με τριάδα στην άμυνα πλέον ο ΠΑΟΚ, πήραν τις πλευρές Λέοβατς και Μάτος.

23:18

58': Σακχόφ και Κρέσπο αντί Πέλκα και Κάμπος για τον ΠΑΟΚ.

23:14

54': Κίτρινη στον Ροντρίγκες της Φιορεντίνα και στον Αθανασιάδη.

23:13

53': Ξανά επικίνδυνα στην περιοχή του ΠΑΟΚ η Φιορεντίνα, το σουτ του Μπάντελι κοντράρει και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:12

52': Μεγάλη ευκαιρία για τη Φιορεντίνα! Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Μπαμπακάρ κάνει το πλασέ και ο Γλύκος αποκρούει.

23:11

51': Ο Κάλινιτς κάνει τακουνάκι, ο Μπάνελι σουτάρει εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.