Με το δεξί οι Πειραιώτες στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ.

21:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 1-0.

21:52

90'+5: Κόρνερ για τη Γιουνγκ Μπόις. Ο Σουλεϊμάνι το εκτελεί, ο Καρντόσο παίρνει την κεφαλιά και η φάση στη συνέχεια σταματάει.

21:50

90'+3: Ρομαό αντί Ελιουνούσι για τον Ολυμπιακό.

21:48

90'+1: Κόρνερ για τη Γιουνγκ Μπόις. Εκτελείται, ο Μποτία παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα απομακρύνεται.

21:48

21:47

90': Κρατάει καλά την μπάλα ο Καρντόσο, παίρνει το φάουλ και πολύτιμα δευτερόλεπτα.

21:43

86': Ντουά αντί Ραβέ για τη Γιουνγκ Μπόις.

21:42

"Κάτω η μπάλα" ζητά ο Μπέντο στα τελευταία λεπτά.

21:39

82': Στη θέση του Ιντέγιε ο Καρντόσο για τον Ολυμπιακό.

21:35

78': Σικ αντί Φράι για τη Γιουνγκ Μπόις.

21:35

78': Κίτρινη στον Σεμπά.

21:32

75': Κάνει το γύρισμα από αριστερά ο Σουλεϊμάνι, ο Ραβέ σουτάρει στην κίνηση και στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

21:31

73: Σουτ του Ντε λα Μπέγια από μακριά, δεν βρίσκει εστία.

21:27

70': Την τελευταία στιγμή κόβε ο Σούτερ την αντεπίθεση του Ολυμπιακού.

21:23

67': Μακρινό σουτ από τον Μπερτόνε, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

21:20

63': Στη θέση του Μαρίν ο Μάρτινς για τον Ολυμπιακό.

21:18

61': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουνγκ Μπόις! Εκτελείται κόρνερ, δεν απομακρύνεται η μπάλα, ο Φράι κάνει γυριστό, ο Λεάλι αποκρούει και στη συνέχεια κάνει νέα επέμβαση σε εξ επαφής σουτ του Κούμπο.

21:15

Έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων οι γηπεδούχοι.

21:12

55': Κόρνερ για τη Γιουνγκ Μπόις. Το εκτελεί ο Ραβέ και η μπάλα απομακρύνεται.

21:08

Έχει πάει ο Ιντέγιε αριστερά ύστερα από εντολή του Μπέντο και στην κορυφή παίζει ο Σεμπά.

21:04

47': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ελιουνούσι βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Σεμπά δεν βάζει καλά το πόδι του, από τις κόντρες η μπάλα πάει προς την εστία, αλλά στη γραμμή ο Εμβογκό μπλοκάρει.

21:03

21:02

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο ο δύο ομάδες.

20:57

Στο άλλο ματς του ομίλου, ο ΑΠΟΕΛ χάνει με 1-0 από την Αστάνα στην Κύπρο.

20:46

20:45

20:44

45': Απευθείας φάουλ από τον Σεμπά, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

20:44

44': Κίτρινη στον Λέτσιακς.

20:42

Ο Καμπιάσο δίνει στον Μαρίν, εκείνος στον Ιντέγιε, ο τελευταίος κάνει παράλληλο γύρισμα και ο Καμπιάσο, ο οποίος είχε μπει στην περιοχή, με προβολή ανοίγει το σκορ.

20:42

42': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:41

42': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Σεμπά βγάζει τη σέντρα για τον Ιντέγιε κι εκείνος για λίγο δεν καταφέρνει να βρει την μπάλα.

20:39

Ο κόσμος του Ολυμπιακού είναι εκείνος που ακούγεται αυτή τη στιγμή. Ιδιαίτερα εκδηλωτικοί οι φίλοι των φιλοξενούμενων.

20:36

37': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ραβέ, άουτ η μπάλα.

20:32

33': Δυνατό σουτ του Ελιουνούσι εκτός περιοχής, αποκρούει ο Εμβογκό.