Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:50

Λήξη αναμέτρησης, Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

20:44

Στο 85' πια και φυσικά στο δεύτερο ημίχρονο με τις συνεχόμενες διακοπές για τις αλλαγές είναι αδύνατο να υπάρξει ουσιαστικός ρυθμός στο παιχνίδι...

20:40

80': Κόρνερ με τον Ρουμπουλάκου για τον Απόλλωνα, σουτ Πετρόπουλου, η μπάλα άουτ.

20:38

78': Ακόμα μια αλλαγή για τους γηπεδούχους: Ο Ορφανίδης αντί του Σταματάκη.

20:35

75': Και άλλη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Καμπούρης αντί του Τσούπρου.

20:30

70': Δύο ακόμα αλλαγές για τον Πανελευσινιακό. Αγριμάκης αντί Στεργιώτη, Ιορδανίδης αντί Ταμπάκη.

20:24

64': Πέφτει ο Παλιάτσιος σε μαρκάρισμα του Αλιατίδη μέσα στην περιοχή. Κοντά στη φάση ο ρέφερι, δεν δείχνει κάτι. Διαμαρτυρίες από τον Πανελευσινιακό!

20:22

62': Ακόμα μια αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Παλιάτσιος αντί του Πούρνου.

20:20

60': Αλλάζει όλη την 11άδα του Απόλλωνα ο Δημήτρης Σπανός. Έτσι πλέον οι φιλοξενούμενοι θα παίξουν με τους: Γεωργακόπουλο, Ρουμπουλάκου, Αλιατίδη, Πάνο, Καμαρινόπουλο, Κονέ, Τρίγκα, Καλλέργη, Γκούφα, Αλμπάνη, Πετρόπουλο.

20:18

58': Άλλες δύο αλλαγές για τον Πανελευσινιακό. Οι Κοτσαρίδης και Κασνέτσης αντί των Ναούμ και Σιλιγαρδάκη.

20:16

56': Σουτ Πουρτουλίδη από το ύψος της περιοχής, αποκρούει ο Στεργιώτης.

20:14

54': Ο Κοτσόκολος κινείται μέσα από την περιοχή του Απόλλωνα, σουτάρει, εκατοστά έξω από την εστία η μπάλα. Η καλύτερη ευκαιρία του Πανελευσινιακού στο ματς μέχρι τώρα.

20:12

52': Σουτ Τζάνη έξω από την περιοχή, φεύγει ελάχιστα έξω από το αριστερό κάθετο δοκάρι...

20:11

51': Σουτ Περογαμβράκη από πλάγια θέση και μέσα στην περιοχή, μόλις άουτ.

20:10

50’: Δυνατό σουτ Ρομάνο έξω από την περιοχή, διώχνει σωτήρια ο Στεργιώτης.

20:05

46': Δύο αλλαγές με την έναρξη για τον Πανελευσινιακό. Στεργιώτης αντί Γκόμεζ και Τσίγκρος αντί Γρεκού.