4
18:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:55

Δίκαιη η νίκη της Σπάρτης, που μετατράπηκε σε θριάμβο με τον Παναιγιάλειο να παραδίνεται μετά το δεύτερο γκολ. Και φυσικά η ρεβάνς έχει εντελώς διαδικαστικό χαρακτήρα, η Σπάρτη επί της ουσίας είναι ήδη στη β' φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.

17:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναιγιάλειος - Σπάρτη 0-4.

17:53

90'+3: Σουτ Τσιλιγκίρη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

17:50

17:50

90'+1: Σουτ Μπουντόπουλου από τα δεξιά, άουτ...

17:49

Δυνατή βροχή το τελευταίο δεκαλεπτο στο Αγρίνιο.

17:48

89': Αποβολή για τον Μπανούση. Κόκκινη με δεύτερη κίτρινη.

17:47

Εκτελεί ο Μπουντόπουλος, ξεγελά τον Αθανασόπουλο και 0-4.

17:47

88': ΓΚΟΛ για την ΣΠΑΡΤΗ!

17:46

87': Πέναλτι για τη Σπάρτη σε μαρκάρισμα του Πατινιώτη στον Αναστασόπουλο. Τραβηγμένη η απόφαση...

17:45

Ο Ηλιόπουλος από τα δεξιά βρήκε τον Μπουντόπουλο, στοπάρει με το στήθος και με πλασέ μέσα από την περιοχή και δεξιά (από θέση τετ α τετ) γράφει το 0-3!

17:45

85': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

17:44

85': Σουτ Παναγιώτου από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

17:42

83': Τρίτη αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Παναγιώτου αντί του Αναστασάκου.

17:40

81': Νέο κόρνερ για τη Σπάρτη. Διώχνουν ξανά σε κόρνερ οι παίκτες του Παναιγιάλειου με τον μόνιμο εκτελεστή τον Μπουντόπουλο, σουτ Ηλιόπουλου έξω από την περιοχή, άουτ.

17:39

79': Κόρνερ για τη Σπάρτη με τον Μπουντόπουλοι, περνά ανεκμετάλλευτο...

17:38

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιγιάλειος. Μωυσίδης αντί του Μπουρλάκη.

17:37

77': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Αναστασόπουλος αντί του Αρσενίεβιτς.

17:36

76': Ο Αρσενίεβιτς για τον Μπουντόπουλο, σουτ συρτό, άουτ.

17:35

Σέντρα Μπουντόπουλου από τα δεξιά, κεφαλιά του Αναστασάκου από το ύψος του πέναλτι και... μέσα, 0-2.

17:34

75': ΓΚΟΛ για τη ΣΠΑΡΤΗ!

17:33

74': Κίτρινη στον Παπαχρήστο.

17:32

73': Καλή στιγμή για τη Σπάρτη. Μακρινό σουτ Παπαχρήστου, εντυπωσιακή απόκρουση με το δεξί χέρι του Αθανασόπουλου σε κόρνερ. Εκτελεί από τα δεξιά ο Μπουντόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:30

70': Πρώτη αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Ηλιόπουλος στη θέση του Βελλίνη.

17:27

68': Κόρνερ για τη Σπάρτη. Ο Μπουντόπουλος από τα δεξιά στην εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:27

68': Κίτρινη στον Μπανούση.