17:55

17:55

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ το ματς.

17:52

90'+3: Κίτρινη στον Τζιώρα.

17:51

90'+2: Κίτρινη στον Βουό.

17:51

90'+2: Μακρινό σουτ από τον Ματσούκα, μπλοκάρει ο Δερμιτζάκης.

17:50

90'+1: Κίτρινη στον Ντάγκρα.

17:49

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:49

90': Κίτρινη στον Μαρή.

17:49

90': Μακρινό σουτ του Μασάδο, μακριά φεύγει η μπάλα.

17:46

Μικρή διακοπή, έχει ενοχλήσεις ο Αποστολίδης.

17:45

86': Σουτ του Όστοϊτς από μέσα αριστερά, άουτ η μπάλα.

17:41

82': Σκοράρει ο ΟΦΗ με τον Ροβίθη, αλλά το γκολ ακυρώνεται. Ο διαιτητής σήκωσε το σημαιάκι γιατί έκρινε πως βγήκε η μπάλα την ώρα που έκανε το γύρισμα ο Μιλοσάβλιεφ. Οριακή η φάση, δεν βοηθά η λήψη για να βγάλει κανείς συμπεράσματα.

17:39

80': Κιάσσος αντί Μίκιτς για τον ΟΦΗ.

17:38

79': Διαμαρτυρία από τον Μίκιτς για πέναλτι. Είναι εμφανές πως τον τραβάει ο Ψιάνος, δεν φαίνεται αν κάνει το ίδιο και ο Σέρβος.

17:36

Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Μασάδο και απομακρύνει ο Μουστάκης.

17:32

74': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Τρομερό σουτ εκτός περιοχής από τον Μασάδο, αποκρούει ο Αποστολίδης εντυπωσιακά.

17:30

72': Στη θέση του Παπατόλιου ο Ντάγκρας για τον Αχαρναϊκό.

17:29

70': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο και αυτό.

17:26

67': Κίτρινη στον Μουστάκη.

17:25

66': Στη θέση του Όγκμποε ο Ροβίθης για τον ΟΦΗ.

17:22

Φλερτάρει με τη δεύτερη κίτρινη ο Ματσούκας.

17:18

59': Παπανικόλας αντί Αναστασίου για τον Αχαρναϊκό.

17:16

58': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Μασάδο και δεν βρίσκει ξανά συμπαίκτη του.

17:14

54': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Μασάδο στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

17:12

52': Εκτελεί φάουλ ο Ματσούκας, κανένας στην πορεία της μπάλας.

17:08

Ασυνεννοησία ανάμεσα σε Όγκμποε και Βουό.

17:05

46': Μασάδο αντί Αντοκόρ για τον ΟΦΗ.

17:05

46': Ψιάνος αντί Γουέρε για τον Αχαρναϊκό.

17:04

17:04

Στον αγωνιστικό χώρο επέστρεψαν οι δύο ομάδες.

16:49

16:48

16:48

45': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Χαντί κάνει τη σέντρα, ο Βουό παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:47

Πολλές οι ημιτελείς προσπάθειες των παικτών.

16:43

Στο έδαφος ο Χαντί, προσωρινή διακοπή.

16:40

38': Προϋποθέσεις αντεπίθεσης για τον Αχαρναϊκό, κάκιστη η αντίδραση του Τζιώρα που άργησε πολύ να δώσει στον αμαρκάριστο Ματσούκα και τελικά έχασε την μπάλα.

16:36

34': Κίτρινη στον Ματσούκα.

16:35

Πατάει καλύτερα πλέον ο Αχαρναϊκός, προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα και να παγώσει τον ρυθμό.

16:31

28': Μπαίνει στην περιοχή ο Γουερέ, αλλά κόβεται από τον Κοιλιάρα.

16:30

27': Σουτ στην κίνηση από τον Μιλοσάβλιεφ, μπλοκάρει ο Αποστολίδης.

16:25

22': Κάτι ανάμεσα σε σέντρα και σουτ από τον Κοιλιάρα, άουτ η μπάλα.

16:24

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο ΟΦΗ.

16:21

19': Ανάποδο ψαλίδι πιάνει ο Μιλοσάβλιεφ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:16

14': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Χαντί και το γύρισμα του Βουό είναι κακό.

16:12

Δεν έχει ρυθμό το ματς προς το παρόν.

16:08

6': Φάουλ εκτελεί ο Ματσούκας, η μπάλα περνά απ' όλους και ο Δερμιτζάκης διώχνει με δυσκολία.

16:06

4': Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Βουό παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.