21:24

21:24

Λήξη αγώνα, ισοπαλία με 2-2 ανάμεσα σε ΑΕΛ και Ηρακλή.

21:23

90'+6: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αβραάμ, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

21:21

90'+4: Κίτρινη στον Ναζλίδη.

21:20

90'+3: Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Ναζλίδης κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:18

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

90': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελέστηκε πλασαριστά και η σέντρα του Ρέντζα δεν βρήκε συμπαίκτη.

21:15

Πιέζει η ΑΕΛ, όλος ο Ηρακλής πίσω από την μπάλα.

21:11

Στο έδαφος ο Λεοζίνιο, τα ακούει από την εξέδρα και από παίκτες της ΑΕΛ.

21:10

83': Πέναλτι ζητάει ο Ναζλίδης, επιθετικό φάουλ δίνεται καθώς έσπρωξε πρώτος τον αντίπαλό του.

21:08

81': Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Αβραάμ εκτελεί φάουλ, ο Μαρουκάκης δεν πιάνει δυνατή κεφαλιά και ο Χουάντερσον μπλοκάρει.

21:07

80': Κίτρινη στον Καραγκούνη.

21:05

78': Ο Αβραάμ με τάκουνάκι δίνει στον Ρέντζα, εκείνος δεν κάνει καλή σέντρα και η κεφαλιά του Ντέλετιτς φεύγει άουτ.

21:02

74': Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ωραία αντεπίθεση, ο Αβραάμ δίνει στον Ναζλίδη, το σουτ του τελευταίου κοντράρει, ενώ αυτό γίνεται στη συνέχεια και σε σουτ του Ντέλετιτς.

20:58

71': Στη θέση του Λαμπρόπουλου ο Μαρουκάκης για την ΑΕΛ.

20:56

Έχουν παγώσει οι "βυσσινί" σε ένα σημείο του ματς που πατούσαν πολύ καλύτερα.

20:53

Είναι απίστευτο αυτό που έχει κάνει ο Ντεγκρά! Κάνει ντρίμπλα στον Περόνε, συνεχίζει να κρατάει την μπάλα χωρίς λόγο, τελικά τη δίνει στον Λεοζίνιο και ο τελευταίος με κενή την εστία σκοράρει για το 2-2.

20:52

65': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

20:51

65': Στη θέση του σκόρερ του Ηρακλή ο Κυνηγόπουλος.

20:51

Στο έδαφος ο Λάμπρου, δεν μπορεί να συνεχίσει.

20:50

63': Κίτρινη στον Ρούσσο.

20:49

62': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Πασάς βγάζει με εξαιρετική κάθετη μόνο του τον Λεοζίνιο, αλλά εκείνος μπερδεύεται και δεν πλασάρει.

20:48

61': Μακρινό σουτ από τον Φατιόν, άουτ η μπάλα.

20:44

57': Σαραμαντάς αντί Αγγελόπουλου για τον Ηρακλή.

20:42

Ο Ναζλίδης βγάζει τη σέντρα, ο Ντέλετιτς κάνει κεφαλιά ψαράκι, ο Χουάντερσον πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση με τη βοήθεια και του δοκαριού, αλλά από κοντά ο Αβραάμ γράφει το 2-1.

20:42

55': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

20:41

54': Καραγκούνης στη θέση του Κυριακίδη για τον Ηρακλή.

20:40

53': Κίτρινη στον Γιοβάνοβιτς.

20:39

52': Ο Κόντορ κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και η μπάλα σταματά στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

20:37

50': Κίτρινη στον Φάρκας.

20:33

46': Μακρινό σουτ από τον Φατιόν, ψηλά φεύγει η μπάλα.

20:33

20:32

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

20:16

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:14

43': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Ουρτάδο το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται από τον Πασά.

20:10

39': Ρέντζας αντί Ναβάρο για την ΑΕΛ.

20:09

Στο έδαφος ο Ναβάρο, φαίνεται πως δεν θα συνεχίσει.

20:06

36': Πλάγιο με τρομερή δύναμη εκτελεί ο Κόντορ, πολλά μέτρα άουτ φεύγει η κεφαλιά του Φάρκας.

20:05

34': Στα σώματα του τείχους η εκτέλεση από τον Ναζλίδη.

20:04

33': Κίτρινη στον Αγγελόπουλο και φάουλ σε καλό σημείο για την ΑΕΛ.

20:01

30': Κόντορ αντί Μονιάκη για την ΑΕΛ. Είχε πολλά παράπονα από τον δεύτερο ο Αναστασιάδης.

19:59

28': Κίτρινη στον Φατιόν για πολύ δυνατό μαρκάρισμα στον Ιντζόγλου. Πήγε πολύ άγαρμπα.

19:55

24': Τσιμπάει την μπάλα από τον Γιοβάνοβιτς ο Περόνε, αλλά κάνει κακή σέντρα.