Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε. Καλή συνέχεια.

20:10

Λήξη της αναμέτρησης. ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός 2-1.

20:10

90'+3: Σουτ Κλέσιο, άστοχο.

20:09

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Κάνιας.

20:08

Λάθος του Βαρέλα, η μπάλα φτάνει στον Ουάρντα, που δεν θα δυσκολευτεί να νικήσει τον Γλύκο για το 2-1.

20:08

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:07

20:04

88': Μακρινό σουτ Πέλκα, διώχνει ο Κυριακίδης.

20:01

84': Ο Κυριακίδης θα πει πάλι "όχι" στον Ροντρίγκες.

19:59

83': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας αντί του Τσίμιροτ.

19:57

81': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ. Εκτέλεση φάουλ του Περέιρα, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

19:56

80': Κίτρινη κάρτα στον Μουνιόθ.

19:55

79': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες, διώχνουν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού.

19:54

78': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μουνιόθ αντί του Μύγα.

19:52

76': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Ροντρίγκες βγάζει από τα αριστερά για τον Περέιρα, ο οποίος μόνος απέναντι σε κενή εστία θα στείλει την μπάλα άουτ.

19:48

72': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες, διώχνουν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού.

19:47

71': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:43

68': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ο Σάκχοφ αντί του Μπίσεσβαρ και ο Περέιρα αντί του Αθανασιάδη.

19:41

65': Ο Τσοκάνης γυρίζει για τον Τομανέ, που θα πλασάρει άουτ.

19:36

60': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κλέσιο αντί του Μαρκόφσκι.

19:34

58': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, διώχνουν αρχικά οι αμυντικοί του Παναιτωλικού, αλλα στην εξέλιξη της φάσης η μπάλα καταλήγει στον Μπίσεσβαρ, αλλ΄αείναι άστοχος.

19:30

53': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Κρέσπο.

19:27

51': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ωραίο γύρισμα του Κάμπος από τα δεξιά, ο Μπίσεσβαρ όμως, αμαρκάριστος, θα πλασάρει άουτ.

19:24

48': Σε θέση οφσάιντ σωστά υποδεικνύεται ο Ροντρίγκες.

19:22

Έναρξη β' ημιχρόνου.

19:22

46': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Λεντέσμα αντί του Φερέιρα.

19:16

Στην ανάπαυλα του ημιχρόνου, η "χρυσή" Ολυμπιονίκης Άννα Κορακάκη βραβεύτηκε από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ αλλά και από την ΠΑΕ Παναιτωλικός. Ο Ιβάν Σαββίδης έκανε ο ίδιος προσωπικά τη βράβευση.

19:08

Κυρίαρχος στο πρώτο μέρος ο ΠΑΟΚ, εκμεταλλεύεται τις αμυντικές αδυναμίες του Παναιτωλικού και προηγείται δίκαια.

19:05

Λήξη α' ημιχρόνου.

19:04

45'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά και ο Αθανασιάδης με το κεφάλι στέλνει την μπάλα στο δοκάρι.

19:03

19:01

42': Διακοπή στο παιχνίδι, είναι στο έδαφος ο Μάκος. Ύστερα από περίπου ένα λεπτό το ματς αρχίζει ξανά.

18:58

40': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ. Ο Βαρέλα δεν μπορεί να βρει την μπάλα με το κεφάλι, η οποία απομακρύνεται.

18:57

39': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες, διώχνουν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού.

18:49

30': Σουτ Τσίμιροτ, εύκολα ο Κυριακίδης.

18:47

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μάτος βγάζει υπέροχα από τα δεξιά στον Ροντρίγκες, που πλασάρει από τη μικρή περιοχή, αλλά, αν και μόνος, αστοχεί.

18:45

Τακουνάκι Αθανασιάδη για τον Ροντρίγκες, που βγαίνει σε θέση τετ α τετ, πλασάρει τον Κυριακίδη, ο οποίος έχει βγει στο ύψος του πέναλτι και 2-0.

18:45

27': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:43

24': Το κόρνερ εκτελείται από τον Ροντρίγκες, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:42

24': Εκτέλεση φάουλ με τον Ροντρίγκες από δεξιά, ο Μάτος πιάνει την κεφαλιά, διώχνει σωτήρια ο Κυριακίδης σε κόρνερ.

18:37

19': Το κόρνερ εκτελεί ο Ροντρίγκες, έδιωξαν οι αμυντικοί του Παναιτωλικού.

18:37

19': Ο Μπίσεσβαρ επιχειρεί το σουτ, δεν θα βρει καλά την μπάλα, που φτάνει στον Κρέσπο, δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά, σε κόρνερ ο Κυριακίδης.

18:32

14’: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, καμία ανησυχία για τον Παναιτωλικό.

18:28

9': Το κόρνερ εκτελεί ο Φερέιρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:27

9': Ο Ουάρντα εκτελεί φάουλ με πολλά φάλτσα από τα αριστερά, σε κόρνερ ο Γλύκος.

18:22

4': Το κόρνερ εκτελείται με τον Ροντρίγκες, σε νέο κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:22

4': Δυνατό διαγώνιο σουτ Ροντρίγκες, από θέση μέσα αριστερά, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κυριακίδης.

18:20

Λάθος διώξιμο Μύγα, η μπάλα στρώνεται στον Μπίσεσβαρ, που πλασάρει από το ύψος του πέναλτι και 1-0.

18:20

2': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!