2
19:05

Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας. Καλό βράδυ.

19:04

Προβλημάτισαν οι "κίτρινοι" σε ακόμα μία φιλική αναμέτρηση. Πέταξαν στον κάλαθο των αχρήστων το δεύτερο ημίχρονο, ενώ υπέπεσαν σε αρκετά λάθη στο πρώτο. Αντίθετα, οι "σταχυοφόροι" φανέρωσαν καλά στοιχεία, ιδίως στις αντεπιθέσεις.

19:03

Τέλος αγώνα: Άρης - Αγροτικός Αστέρας 2-2.

19:03

90+1': Κίτρινη στον Βουτσιά.

19:02

90': ΔΟΚΑΡΙ! Ο Άρης αγγίζει το γκολ, αλλά η μπάλα δεν κάνει το χατίρι στον Μιλούνοβιτς (σουτ).

19:01

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

87': Οφσάιντ ο Μιλούνοβιτς.

18:59

87': Ο Θεοδωρίδης στη θέση του Φελίπε.

18:58

86': Ανενόχλητος παίρνει την κεφαλιά ο Φελίπε, η μπάλα άουτ.

18:57

Πολύ κακό το θέαμα στο δεύτερο ημίχρονο.

18:55

82': Κόρνερ για τον Αγροτικό Αστέρα παραχωρεί ο Ιντζίδης. Ο Νέτο εκτελεί, ο Αναγνωστόπουλος μπλοκάρει.

18:55

82': Νέο δυνατό φάουλ, αυτή τη φορά από τον Ντόγο στον Πάλλα.

18:52

80': Σκληρό φάουλ του Νέτο στον Δεινόπαπα. Kιτρινη στον Βραζιλιάνο.

18:45

75': O Καρβούνης στη θέση του Ανάκογλου.

18:41

71': Ο Καπνίδης βλέπει εκτός εστίας τον Γουναρίδη, "σκάβει", η μπάλα άουτ.

18:41

Κινητικός ο Άρης στα τελευταία λεπτά.

18:37

Μιλούνοβιτς δεξιά, Νέτο επιτελικός μέσος και Ντόγος αριστερά. Αυτή είναι η τωρινή διάταξη του Άρη πίσω από τη γραμμή κρούσης.

18:33

63': Αλλαγές για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Γκέσιος στη θέση του Τάι και ο Πάλλας στου Πάτο.

18:32

62': Ο Νέτο κερδίζει κόρνερ από τα αριστερά. Το εκτελεί ο ίδιος, απομακρύνει εύκολα ο Τριανταφυλλάκος.

18:31

61': Αλλαγές για τον Άρη. Ο Ντόγος στη θέση του Τάτου και ο Αναγνωστόπουλος στου Διούδη.

18:30

Το δεύτερο ημίχρονο δεν έχει πλησιάσει σε καμία περίπτωση τον ρυθμό του πρώτου.

18:27

55': Οφσάιντ ο Πάτο.

18:22

50': Κεφαλιά του Γκότοβου, η μπάλα άουτ.

18:20

46': Αλλαγές και για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Δεινόπαπας στη θέση του Γκέκα, ο Χατζής σε εκείνη του Τεγούση, ο Γουναρίδης αντί του Γιακουμή.

18:20

46': Καπνίδης, Παυλίδης, Τζανακάκης, Βουτσιάς και Μιλούνοβιτς είναι τα νέα πρόσωπα στην ενδεκάδα του Άρη. Βγήκαν οι Ίλιτς, Μπούρμπος, Αντρέου, Τσουμάνης και Ντούνης.