3
22:23

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

22:22

Λήξη αγώνα, νίκη με 3-0 για τον Παναθηναϊκό. Πήρε προβάδισμα από νωρίς το "τριφύλλι" και δεν συνάντησε κανένα πρόβλημα στη συνέχεια.

22:20

22:18

88': Εμποκού αντί Ιμπάρμπο για τον Παναθηναϊκό

22:17

87': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:12

83': Ο Μπεργκ βγαίνει μόνος του, κάνει και το πλασέ και ο Ναμάσκο αποκρούει.

22:11

82': Παππάς αντί Γιακουμάκη για τον Λεβαδειακό.

22:08

80': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό με τον Μιλιάζες, δεν έχει πρόβλημα ο Στιλ.

22:05

77': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Μέσα ο Βιγιαφάνιες, έξω ο Λεντέσμα.

22:03

Ο Μέστο δίνει από τα δεξιά συρτή πάσα μισό γκολ στον Λέτο και ο Αργεντινός δεν αστοχεί, κοντινό πλασέ και 3-0.

22:03

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:57

68': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Μιλιάζες από τα δεξιά, κατευθείαν στα χέρια του Στιλ.

21:55

66': Αλλαγή και για τον Παναθηναϊκό. Ο Λέτο αντί του Λουντ.

21:53

64': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Βασιλείου στη θέση του Μπαλγκαζουανί.

21:50

61': Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Γέμισμα στα καρέ του Λεβαδειακού από τον Λεντέσμα, πλασέ στο τετ α τετ ο Μπεργκ, διώχνει σωτήρια ο Ναμάσκο.

21:47

58': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά, πλασαριστά η εκτέλεση, απομακρύνουν οι αμυντικοί των Βοιωτών.

21:44

55': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Δυνατό σουτ Λεντέσμα, διώχνει σε νέο κόρνερ ο τερματοφύλακας του Λεβαδειακού, το οποίο περνά ανεκματάλλευτο.

21:41

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Ιμπάρμπο ξεφεύγει από τους αντιπάλους του, δυνατό σουτα από ατα ριστερά της περιθοχής διώχνει ο Ναμάσκο.

21:39

49': Σουτ Μπαλγκαζουανί, η μπάλα φεύγει άουτ.

21:34

Έναρξη β' ημιχρόνου.

21:34

46': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Καραχάλιος αντί του Μαχαίρα.

21:19

Λήξη α' ημιχρόνου. Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός 0-2.

21:18

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

44': Εκτέλεση φάουλ για τον Λεβαδειακό με τον Μιλιάζες, απελπιστικά άστοχο.

21:12

40': Διαγώνια βολίδα Ιμπάρμπο από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα άουτ.

21:11

38': Κάθετη στον Μπεργκ, που μπαίνει από τα δεξιά και σε θέση τετ α τετ πλασάρει, αλλά ο Ναμάσκο απομακρύνει σωτήρια.

21:10

Σέντρα Ζέκα από τα αριστερά, κεφαλιά-πάσα Μπεργκ και ο Γουκάσο από κοντά δεν δυσκολεύεται να κάνει το 0-2.

21:09

37': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:03

31': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με τον Λεντέσμα, περνά ανεκμετάλλευτο. Στην εξέλιξη της φάσης ο Μπεργκ σκοράρει, αλλά είναι σε εμφανή θέση οφσάιντ.

20:59

27': Δυνατό σουτ Γουακάσο έξω από την περιοχή, διώχνει με τις γροθιές ο Ναμάσκο.

20:59

26': Συρτή σέντρα Μιλιάζες από τα αριστερά, πέφτει και μαζεύει ο Στιλ προ του Μάντζιου.

20:57

24': Ο Γουακάσο βγάζει στον Χουλτ, κάνει το σουτ από πολύ πλάγια θέση και αριστερά, μπλοκάρει ο Ναμάσκο.

20:55

22': Καλοτραβηγμένο σουτ Γουακάσο από το όριο της περιοχής, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.