1
17:53

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

17:51

Σπουδαίο τρίποντο για τον Πλατανιά, η Κέρκυρα πίεσε και ήταν καλύτερη στο β' ημίχρονο, αλλά δεν κατάφερε να κάνει την ανατροπή ή έστω να φέρει το ματς στα ίσα...

17:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Κέρκυρα - Πλατανιάς 0-1.

17:47

90'+1: Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ντίνας στη θέση του Μανούσου.

17:46

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

17:44

89': Κίτρινη στον Κάργα.

17:40

85': Σέντρα από τα αριστερά, μαζεύει προ του Τουράμ ο Σωτηρίου.

17:37

81': Κίτρινη κάρτα στον Σωτηρίου.

17:34

78': Φάση διαρκείας στα καρέ του Πλατανιά, σουτ Τουράμ από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα κοντράρει στο σώμα του Κάργα, στην επαναφορά δυνατό σουτ Γεωργίου από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ.

17:32

77': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Κάργας αντί του Μενδρινού.

17:31

75': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γεωργακόπουλος αντί του Ζορμπά.

17:29

73': Κόρνερ για την Κέρκυρα με τον Επστάιν, εύκολα στα χέρια του Σωτηρίου.

17:26

70': Σέντρα Επστάιν από τα αριστερά, κεφαλιά Γεωργίου στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα μόλις άουτ.

17:24

68': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γεωργίου αντί του Κόντου.

17:20

64': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ντεβέσα αντί του Τσουράκη.

17:18

63': Κίτρινη κάρτα στον Σιόντη.

17:15

59': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:08

53': Κίτρινη κάρτα στον Τσουράκη.

17:06

51': Ο Επστάιν από τα αριστερά βγάζει τη σέντρα, πλασεδάκι από τον Κόντο, δεν έχει πρόβλημα ο Σωτηρίου.

17:04

49': Κίτρινη κάρτα στον Ζορμπά.

17:02

47': Ωραία κίνηση Τουράμ από τα δεξιά, διαγώνιο σουτ, η μπάλα καταλήγει άουτ.

17:02

Έναρξη β' ημιχρόνου.

17:01

46': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ντουαλά αντί του Ναζίμ.