Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:37

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 4-1 για την Ελλάδα.

23:37

90'+3: Εντυπωσιακή επέμβαση του Πέρεζ σε σουτ του Γιαννιώτα.

23:34

90': Διαγώνιο σουτ του Γιαννιώτα από μέσα δεξιά, άουτ η μπάλα.

23:32

88': Ο Βέλλιος από την ωραία πάσα του Φορτούνη έχει την ευκαιρία να σκοράρει, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

23:28

84': Στη θέση του Κουμπς ο Γιόμε για το Γιβραλτάρ.

23:27

84': Κόρνερ για την Ελλάδα. Ο Φορτούνης το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

23:26

83': Βγάζει σέντρα ο Τοροσίδης, δεν προλαβαίνει την μπάλα ο Βέλλιος, ο οποίος ήταν σε θέση οφσάιντ.

23:22

79': Μακρινό σουτ από τον Μπακασέτα, εύκολα ο Πέρεζ.

23:22

78': Ο Τοροσίδης παίρνει την κεφαλιά και ο Πέρεζ πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

23:19

Είναι εμφανές πως δεν υπάρχει κίνητρο πλέον.

23:16

73': Βέλλιος αντί Μήτρογλου για την Ελλάδα.

23:15

71': Κ. Κασιάρο αντί του Μπόσιο για το Γιβραλτάρ. Παίζουν δηλαδή τώρα και τα τρία αδέρφια Κασιάρο!

23:14

71': Τζιόλης αντί Μανιάτη για την Ελλάδα.

23:13

70': Ευκαιρία για την Ελλάδα! Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Μπακασέτας κάνει σουτ στην κίνηση και ο Πέρεζ αποκρούει.

23:11

Έχει πέσει ο ρυθμός.

23:09

66': Κόρνερ για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Φορτούνης ψάχνοντας τον Μήτρογλου, απομακρύνεται η μπάλα.

23:05

62': Γιαννιώτας αντί Μπακασέτα για την Ελλάδα.

23:03

59': Ευκαιρία για το Γιβραλτάρ! Γίνεται η παράλληλη μπαλιά και από κοντά ο Γκαρσία με προβολή δεν καταφέρνει να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

23:01

57': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Φορτούνης, κάνει και φαλτσαριστό σουτ για την απέναντι γωνία και αποκρούει ο Πέρεζ.

23:01

56': Κόρνερ για την Ελλάδα. Το εκτελεί ο Φορτούνης και νέο κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

22:57

Δεν είναι ευχαριστημένος με όσα βλέπει ο Σκίμπε.

22:53

50': Καλό σουτ από τον Ρ. Τσιμπολίνα στην κλειστή γωνιά του Καρνέζη, αντιδρά σωστά ο τελευταίος.

22:50

47': Φαλτσαριστό σουτ από τον Μήτρογλου, άουτ η μπάλα.

22:49

22:48

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

22:33

22:32

Ο Τοροσίδης μπαίνει στην περιοχή, επιλέγει να σουτάρει δυνατά και να μη σεντράρει και νικά τον Πέρεζ για το 1-4.

22:31

45'+2: ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:30

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:30

Ο Μήτρογλου βγάζει μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, ο Φορτούνης προλαβαίνει και περνά τον Πέρεζ και στη συνέχεια στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-3.

22:29

45': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:29

Ο Τοροσίδης βγάζει τη σέντρα για τον Μήτρογλου, ο Βάισμαν παρεμβαίνει και άθελά του στέλνει την μπάλα στην εστία της ομάδας του για το 1-2.

22:28

44': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:27

Στο έδαφος ο Μπακασέτας, προσωρινή διακοπή.

22:25

Πολλές οι κακές τελικές επιλογές των διεθνών.

22:22

38': Μακρινό σουτ από τον Ερνάντες, ψηλά φεύγει η μπάλα.

22:20

36': Κόρνερ για την Ελλάδα. Ο Παπασταθόπουλος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:19

35': Κίτρινη στον Μπόσιο.

22:16

32': Κίτρινη στον Μήτρογλου για "θέατρο". Έπεσε εύκολα ο φορ της Μπενφίκα να πάρει πέναλτι.