0
22:04

Σας ευχαριστούμε. Καλό σας βράδυ.

22:03

Εκπληκτική η Δόξα στο δεύτερο μέρος πανηγύρισε μία ευρεία νίκη ψυχολογίας επί του ΠΑΟΚ, ο οποίος αγωνίστηκε κατά βάση με παίκτες από Κ20 και Κ17.

22:02

Τέλος αγώνα: Δόξα Δράμας - ΠΑΟΚ 4-0.

22:01

90': Ο Γαϊδαρτζής πιάνει ένα "ξερό" πλασέ και βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

21:59

90': ΓΚΟΛ! Δόξα Δράμας - ΠΑΟΚ 4-0.

21:58

87': Ακόμα μία αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κραγιόπουλος στη θέση του Δεληγιαννίδη.

21:57

84' ΔΟΚΑΡΙ! Ο Ιότι σουτάρει εντός περιοχής και στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι του ΠΑΟΚ.

21:50

82': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ο Κωνσταντίνου στη θέση του Τζοβάρα και ο Πολύζος στου Αϊδονίδη.

21:47

Υβριστικά συνθήματα κατά του Σταύρου Κοντονή από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ.

21:46

77': Δύο αλλαγές για τη Δόξα. Ο Παπαζούδης πήρε τη θέση του Παπαζαχαρία και ο Κεφαλάς του Πινδώνη.

21:42

74': Διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες.

21:40

72': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Καπρέτσος στη θέση του Δημητριάδη.

21:35

67': Τρεις αλλαγές για τη Δόξα. Ο Μαρκόπουλος στη θέση του Σουάνη, ο Γαϊδαρτζής στου Γιόνδη και ο Πολύζος στου Καρλόπουλου.

21:33

64': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κόζακ στη θέση του Ματθαίου.

21:32

Έπειτα από πάσα του Σάντος, ο Ιότι διευρύνει το προβάδισμα της Δόξας με τρομερό μακρινό σουτ.

21:31

63': ΓΚΟΛ! Δόξα Δράμας - ΠΑΟΚ 3-0.

21:30

Δύο καπνογόνα πετούν οι οπαδοί του ΠΑΟΚ στον αγωνιστικό χώρο. Συστάσεις από τα μεγάφωνα.

21:26

58': Δεύτερη αλλαγή για τη Δόξα. Ο Ιότι στη θέση του Ολίσε.

21:24

55': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λύρατζης στη θέση του νεοαποκτηθέντος Τιάμ, ο οποίος πέρασε απαρατήρητος.

21:23

Σέντρα του Κουρτεσιώτη από αριστερά, ο Γιόνδης παίρνει την κεφαλιά και διπλασιάζει το προβάδισμα των "Μαυραετών".

21:22

53': ΓΚΟΛ! Δόξα Δράμας - ΠΑΟΚ 2-0.

21:19

49': Κίτρινη στον Ματθαίου.

21:14

46': Πρώτη αλλαγή για τη Δόξα. Ο Σάντος στη θέση του Δουμάνη.

21:13

20:58

Τέλος α' ημιχρόνου: Δόξα Δράμας - ΠΑΟΚ 1-0.

20:55

45': Σέντρα από δεξιά, ο Γιόνδης πιάνει το ανάποδο ψαλίδι και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

20:52

Σέντρα του Κουρτεσιώτη από αριστερά, ο Καρλόπουλος δίνει το προβάδισμα στους γηπεδούχους με εκπληκτικό σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής.

20:50

40': ΓΚΟΛ! Δόξα Δράμας - ΠΑΟΚ 1-0.