Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:58

Λήξη αναμέτρησης, Άρης - Παναθηναϊκός 1-1.

21:58

90'+5: Κόρνερ για τον Άρη με τον Μιλούνοβιτς, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

21:53

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων στο "Κλεάνθης Βικελίδης".

21:53

90': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Χατζηγιοβάνης και Αγγελόπουλος στις θέσεις των Ζέκα Ιμπάρμπο

21:52

89': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ από τον Βιγιαφάνες, άουτ η μπάλα.

21:50

88': Κίτρινη στον Βουτσιά.

21:49

87': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντόγος στη θέση του Τάτου.

21:46

84': Σουτ Βουτσιά, δεν έχει πρόβλημα ο Οδ. Βλαχοδήμος.

21:43

81': Οφσαιντ ο Ίλιτς. Σωστή υπόδειξη.

21:42

80': Αλλαγή για τον Τζανακάκης αντί του Ντούνη.

21:40

78': Αλλαγές για τον Άρη. Ο Αναγνωστόπουλος αντί Διούδη και ο Παυλίδης αντί του Αντρέου.

21:38

76': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Στάικος στη θέση του Λεντέσμα.

21:37

75': Κόρνερ για τον Άρη με τον Νέτο, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:35

Διακοπή από τον ρέφερι για νερό...

21:32

Νεύρα από τον Ιμπάρμπο... Τον μαζεύουν οι συμπαίκτες του.

21:31

Ο Τάτος εκτελεί, νικά τον Οδ. Βλαχοδήμο και 1-1.

21:31

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:30

68': Πέναλτι για τον Άρη. Ο Μολέδο ανατρέπει τον Ίλιτς. Καθαρή η παράβαση. Στην εξέλιξη της εκτελεσης κόρνερ...

21:30

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ο Μιλούνοβιτς μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει και ο Οδ. Βλαχοδήμος διώχνει σε κόρνερ.

21:27

65': Δυνατό σουτ Λεντέσμα, η μπάλα πάνω από την εστία του Διούδη.

21:26

64': Κίτρινη στον Τσουμάνη.

21:25

63': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Ο Μαρινάκης στη θέση του Μέστο και κάτω από τα δοκάρια πια ο Οδ. Βλαχοδήμος αντί του Στιλ.

21:23

61': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Νέτο στη θέση του Ρόβα.

21:21

58': Οφσάιντ ο Ιντζίδης...

21:20

57': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Ίλιτς, μαζεύει ο Στιλ εύκολα.

21:18

55': Κίτρινη στον Ρέις.

21:13

50': Κόρνερ για τον Άρη, εκτελεί ο Τάτος, απομακρύνουν οι παίκτες του Παναθηναϊκό.

21:13

50': Καλή στιγμή για τον Άρη. Μπερδεύονται οι παίκτες του Παναθηναϊκού, λίγο έλειψε να μπει αυτογκόλ, αλλά ο Στιλ, διώχνει πάνω από τα δοκάρια του.

21:09

46': Και δύο για τον Παναθηναϊκό. Ο Π. Βλαχοδήμος αντί του Λέτο και ο Μολέντο αντί του Χουχούμη.

21:09

46': Τρεις αλλαγές για τον Άρη. Οι Μιλούνοβιτς, Βούτσιας, Ίλιτς στις θέσεις των Ανάκογλου, Μπούρμπου, Καπνίδη.

21:09

20:49

Λήξη α' ημιχρόνου, Άρης - Παναθηναϊκός στο 0-0.

20:48

45': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Ντούνης από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:47

Σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Μπούρμο, αλλά κίτρινη δεν βγαίνει από τον Φωτιάδη.

20:39

37': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Ντούνης εκτελεί, ο Τάτος κάνει το σουτ, κόντρα, φτάνει η μπάλα στον Ανάκογλου νέο σουτ, διώχνει ο Ρέις. Διαμαρτυρίες για διώξιμο με το χέρι από τους "κίτρινους".

20:36

33': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Λεντέσμα από τα αριστερά... Με κόντρες φτάνει στην αγκαλιά του Διούδη η μπάλα.

20:35

32': Φωνάζουν οι γηπεδούχοι για χέρι του Ζέκα. "Παίζετε...", λέει ο ρέφερι.

20:27

25': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Μετά από καραμπόλα μέσα στην περιοχή του Άρη, ο Διούδης δεν θα αιφνιδιαστεί και θα διώξει το σουτ του Ρινάλντι, στην επαναφορά ο Ζέκα είναι οφσάιντ.

20:23

21': Οφσάιντ ο Ντούνης. Οριακή φάση...