Χαλάρωσε στο τέλος ο Απόλλων και το πλήρωσε.

19:51

Λήξη φιλικού, Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης 2-2.

19:50

Μπαλιά από το κέντρο, ο Δωματάς μπήκε από τα αριστερά, σταμάτησε ωραία την μπάλα, πέρασε και τον Γεωργακόπουλο και 2-2.

19:50

90': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΒΟΛΟΥ!

19:45

85': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Κόκας μέσα, ο Μανάλης έξω.

19:44

84': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Αλιατίδης στη θέση του Κύργια.

19:40

80': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μπρίτος μπήκε από τα αριστερά, σουτ, η μπάλα σταματά στην αριστερή δοκό και έξω.

19:38

78': Ακόμα μια αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Γκούφας αντί του Διαμαντόπουλου.

19:35

75': Αλλαγή για τν Ολυμπιακό Βόλου. Ο Αναστασίου αντί του Φλίγκου.

19:31

71': Αλλαγή κάτω από τα γκολπόστ του Απόλλωνα. Ο Πασάι αντί του Χιώτη και ο Τρίγκας αντί του Αλμπανη.

19:29

Ο Κονέ έδωσε στον Περογαμβράκη, συρτό σουτ μέσα από την περιοχή και 1-2

19:29

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:27

67': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Ευθυμιάδης αντί του Πότσι.

19:26

66': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Σουτ Διαμαντόπουλου, ελάχιστα, εκατοστά από το αριστερό δοκάρι του Κατσούλη.

19:25

65': Δυνατό σουτ από τον Περογαμβράκη, αποκρούει ο Κατσούλης σωτήρια.

19:21

61': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μπρίτος αντί του Ντα Κόστα, που τραυματίστηκε.

19:20

60': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. O Πάνος στη θέση του Δεληζήση.

19:12

52': Οφσάιντ ο Διαμαντόπουλος...

19:06

46': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό Βόλου αντιστοίχως. Ο Στουρνάρας μέσα αντί του Σταύρου. Μπήκε και ο Τέλλος αντί του Οικονόμου.

19:06

46': Με τρεις αλλαγές ξεκινά ο Απόλλων το β' ημίχρονο. Περογαμβράκης αντί Στεργίδη, Τσιάρας αντί Πουρτουλίδη και Ρουμπουλάκου αντί Βαλεριάνου.