Ένταση ανάμεσα σε Μαραγκό και Κάνιας, τους χωρίζουν οι υπόλοιποι.

21:53

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

21:51

89': Σουτ από τον Παπαστεριανό, δεν ανησυχεί ο Μπρκιτς.

21:46

Έχει ανεβεί στα τελευταία λεπτά ο ΠΑΟΚ.

21:42

80': Ασίγκμπα και Λινάρδος μπαίνουν για τη Βέροια, Μαλλόν και Παπαδόπουλος βγαίνουν.

21:41

79': Σουτ του Τζοβάρα, μπλοκάρει ο Λόπεθ.

21:40

77': Δεληγιαννίδης, Δημητριάδης και Τζοβάρας αντί Τζάλμα, Πέλκα και Μπίσεσβαρ για τον ΠΑΟΚ.

21:35

72': Μαυριάς αντί Κάλβο για τη Βέροια.

21:33

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Κάλβο.

21:30

68': Καλή σέντρα από τον Κίτσιου, δεν πιάνει το ψαλιδάκι ο Αθανασιάδης.

21:25

62': Κοροβέσης μπαίνει, Περέιρα βγαίνει για τον ΠΑΟΚ.

21:24

60': Βίτι και Μίλιεβιτς μπαίνουν για τη Βέροια, Καπετάνος και Σαρπόνγκ βγαίνουν.

21:22

58': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Λέοβατς βρίσκει τον Μπίσεσβαρ, εκείνος μπαίνει στην περιοχή και το σουτ του φεύγει λίγο άουτ.

21:19

Ο Παπαδόπουλος πιάνει τρομερό σουτ εκτός περιοχής και νικά τον Μπρκιτς. Εντυπωσιακό τέρμα από τον Έλληνα μέσο.

21:18

56': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

21:16

54': Ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Σισίνιο βγαίνει τετ α τετ με τον Μπρκιτς, αλλά στη συνέχεια μπερδεύεται. Μάλλον πίστεψε πως ακούστηκε σφύριγμα.

21:15

Ο Σισίνιο κλέβει, ο Παπαδόπουλος κάνει το γύρισμα και ο Καπετάνος νικά τον Μπρκιτς, που ήταν εκτός εστίας.

21:15

53': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

21:13

51': Ωραία ενέργεια από τον Τζάλμα, άουτ το σουτ του.

21:11

49': Κεφαλιά από τον Κάλβο, μπλοκάρει ο Μπρκιτς.

21:09

46': Λέοβατς αντί Μάτος για τον ΠΑΟΚ.

21:08

46': Σισίνιο για τη Βέροια αντί Άρτσε και Παπαστεριανός αντί Μπαλάφα.

21:07

21:05

20:52

20:51

45': Κόρνερ για τη Βέροια. Απομακρύνεται με δυσκολία η μπάλα από την περιοχή του ΠΑΟΚ.

20:48

43': Εντυπωσιακή επέμβαση του Μπρκιτς σε σουτ του Καπετάνου.

20:43

38': Απευθείας φάουλ του Άρτσε μπλοκάρει ο Μπρκιτς.

20:39

Πολύ καλή αντεπίθεση από τον ΠΑΟΚ, ο Τζάλμα βγάζει τη σέντρα και με κεφαλιά ο Αθανασιάδης κάνει το 0-2.

20:38

33': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:34

28': Μελίσσης αντί Σισοκό για τη Βέροια. Φόβοι πως έχει υποστεί θλάση ο δεύτερος.

20:32

Στο έδαφος ο Σισοκό, προσωρινή διακοπή.

20:31

Ο Περέιρα δίνει στον Τζάλμα κι εκείνος από αριστερά πλασάρει διαγώνια και νικά τον Λόπεθ. Διαμαρτύρονται για οφσάιντ οι γηπεδούχοι.

20:31

26': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:31

26': Ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Άρτσε κάνει καλό σουτ και ο Κάνιας κάνει σωτήρια επέμβαση.

20:27

22': Ωραία ενέργεια από τον Περέιρα, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

20:25

20': Σέντρα από τον Πέλκα, ο Αθανασιάδης κάνει την προβολή και ο Λόπεθ μπλοκάρει.

20:22

17': Ο Κίτσιου κάνει τη σέντρα, ο Λόπεθ αλλοιώνει την πορεία της, η μπάλα φτάνει στον Αθανασιάδη και το σουτ του τελευταίου φεύγει άουτ.

20:21

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο ΠΑΟΚ, αλλά δεν υπάρχουν τελικές προσπάθειες για καμία εκ των δύο ομάδων.