0
19:07

Πολύ σημαντική νίκη για τη Βέροια χάρη στο γκολ του Μπεν

19:06

90'+4: Tέλος της αναμέτρησης

19:04

90'+1: Στις καθυστερήσεις το ματς

19:03

90': Ο Αποστολόπουλος αντί του Γεωργιάδη, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές και για τη Βέροια

19:02

89': Κίτρινη κάρτα για τον Γεωργιάδη

18:57

84': Τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό, αντί του Μπελόν ο Μύγας

18:54

80': Κίτρινη κάρτα για τον Σιόντη με το που μπήκε στο παιχνίδι

18:51

78': Δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια, ο Σιόντης αντικαθιστά τον Τραπ

18:51

78': Αλλαγών συνέχεια, ο Μπόγιοβιτς στη θέση του Μουμίν

18:50

77' Κίτρινη κάρτα για τον Τραπ

18:48

75': Αλλαγή και για τη Βέροια, ο Παυλίδης στη θέση του Ζεζίνιο

18:48

75': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, ο Θεοδωρίδης αντί του Ιωάννου

18:44

Σκόρερ ο Μπεν, που έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα από πολύ κοντά μετά από εκτέλεση φάουλ του Καλτσά, αφού τον... ξέχασε η άμυνα του Παναιτωλικού

18:44

71': ΓΚΟΛ για τη Βέροια!

18:42

69': Κακό το παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο...

18:40

67': Σουτ από τον Γοδόι έξω από την περιοχή, πέρασε άουτ η μπάλα

18:37

64': Φαλτσαριστό σουτ του Γεωργιάδη, μπλοκάρει εύκολα ο Ράφαελ

18:36

63': Κίτρινη κάρτα και για τον Παπουτσογιαννόπουλο

18:35

62': Κίτρινη κάρτα στον Ράφαελ για καθυστέρηση

18:30

58': Σουτ του Σισοκό έξω από την περιοχή, η μπάλα έφυγε άουτ

18:26

54': Σουτ του Καλτσά, κανένα πρόβλημα για τον Ράφαελ

18:25

53': Η Βέροια έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων, αλλά χωρίς να δημιουργήσει προϋποθέσεις για κάποιο γκολ

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου μέρους, χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες

18:03

Μοιρασμένο παιχνίδι, όμως στο τέλος του ημιχρόνου η Βέροια ήταν αυτή που έχασε τις σημαντικότερες ευκαιρίες για να προηγηθεί

18:03

45'+1: Λήξη του πρώτου μέρους

18:01

44': Σουτ του Μπαργκάν μέσα από την περιοχή, ο Ράφαελ μπλόκαρε

17:59

43': Κίτρινη κάρτα στον Αμαραντίδη

17:58

42': Και νέα σπουδαία ευκαιρία για τους γηπεδούχους, αλλά ο Καλτσάς μόνος προ του Ράφαελ έστειλε την μπάλα άουτ

17:54

38' Σημαντική ευκαιρία για τη Βέροια. Ο Ράφαελ απέκρουσε με μεγάλη δυσκολία την προβολή του Μπεν

17:53

37': Κίτρινη κάρτα για τον Μπελόν

17:52

35': Μοιρασμένη η κατοχή, αλλά και πολλά λάθη από τις δύο ομάδες

17:44

27': Σουτ του Μπαργκάν, ο Ράφαελ μπλοκάρει εύκολα

17:36

19': Στην αντεπίθεση ο Παναιτωλικός, ο Αμαραντίδης σταμάτησε την τελευταία στιγμή επικίνδυνη προσπάθεια του Μπελόν

17:34

17': Σουτ του Μπεν, η μπάλα κόντραρε κι έφυγε κόρνερ σε μια καλή στιγμή για τη Βέροια

17:29

13': Σουτ του Καλτσά από δύσκολη θέση, πέρασε άουτ

17:28

12': Σουτ του Ιωάννου, έφυγε άουτ η μπάλα

17:27

11': Ο Παναιτωλικός έχει περισσότερο την μπάλα στην κατοχή του στα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης

17:19

3' Σουτ του Γκάλο, ο Αναστασόπουλος απομάκρυνε με δυσκολία

17:16

1': Έναρξη του αγώνα

ΒΕΡΟΙΑ
Αναστασόπουλος, Σισοκό, Γεωργιάδης, Μπεν, Αμαραντίδης, Μπαργκάν, Τραπ, Ζεζίνιο, Καλτσάς, Όστοϊτς, Μπάρμπας
Αναπ: Καντιμοίρης, Αποστολόπουλος, Παυλίδης, Μάνος, Ντα Κόστα, Σιόντης, Σεγούντο
Ράφαελ, Γκόλιας, Καλί, Κούσας, Μουμίν, Καμαρά, Γοδόι, Γκάλο, Παπουτσογιαννόπουλος, Ιωάννου, Μπελόν
Αναπ: Στεφανάκος, Μελισσάς, Θεοδωρίδης, Μύγας, Καλογέρης, Δάρλας, Μπόγιοβιτς
Διαιτητής: Ιωαννίδης (Αργολίδας), Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Θανασακούδης (Μακεδονίας)