Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 2-0.

21:52

Ο Φιγκέιρας βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Ανδρούτσος μπαίνει με δύναμη πρώτος στην μπάλα και σκοράρει με προβολή από το πρώτο δοκάρι.

21:51

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:49

90'+2: Διαγώνιο σουτ από τον Ανδρούτσο, δεν το πιάνει καλά όμως και ο Μοσχονάς μπλοκάρει.

21:47

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:46

90': Δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής ο Σεμπά, ψηλά φεύγει η μπάλα.

21:42

86': Δυνατό σουτ από τον Πάρντο, άουτ φεύγει η μπάλα.

21:40

83': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ανδρούτσος, εύκολα ο Μοσχονάς.

21:38

82': Μπαίνει στην περιοχή ο Πάρντο, κάνει και το γύρισμα αλλά ο Ουόν απομακρύνει. Υπάρχει και χέρι στη φάση από τον Τριποτσέρη, το οποίο λογικά θεωρήθηκε ακούσιο.

21:34

78': Φουάσης αντί Μποτία για τον Ολυμπιακό.

21:33

76': Ανδρούτσος αντί Μάρτινς για τον Ολυμπιακό.

21:32

75': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μιλιάζες εκτελεί φάουλ, ο Βασιλείου παίρνει την κεφαλιά και δεν βρίσκεται κανείς να τη σπρώξει στα δίχτυα στο δεύτερο δοκάρι.

21:29

Διακοπή για να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων.

21:27

70': Νικολάου αντί Ντε λα Μπέγια για τον Ολυμπιακό.

21:25

68': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί κόρνερ, ο Μποτία παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:24

68': Μάγκας στη θέση του Καραχάλιου για τον Λεβαδειακό.

21:21

65': Στη θέση του Ζντιέλαρ ο Καμπιάσο για τον Ολυμπιακό.

21:21

64': Κίτρινη στον Τριποτσέρη.

21:17

60': Στη θέση του Μαρίν ο Πάρντο για τον Ολυμπιακό.

21:16

59': Καλτσάς και Σένκα βγαίνουν για τον Λεβαδειακό, Παππάς και Βασιλείου μπαίνουν.

21:16

59': Μακρινό και άστοχο σουτ από τον Μιλιάζες.