Πολλαλά τα προβλήματα που έβγαλε η ΑΕΚ. Εξαιρετικός ο Απόλλων.

20:53

Λήξη φιλικού, ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης 1-3.

20:52

90'+3: Οφσάιντ ο Πέκχαρτ.

20:49

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:49

Στα επίσημα του ΟΑΚΑ και το νέο απόκτημα του Απόλλωνα Αντώνης Πετρόπουλος...

20:47

88': Δύο τελευταίες αλλαγές για τον Απόλλωνα. Αλιατίδης αντί Κύργια και Γκούφας αντί Σιατραβάνη.

20:46

87': Οφσάιντ ο Στεργίδης.

20:42

Σέντρα Ρουμπουλάκου από τα αριστερά, ο Μανωλάς χάνει τον Αλμπάνη, που ανενόχλητος με ωραίο πλασέ στο τετ α τετ από θέση μεσα δεξιά κάνει το 1-3.

20:42

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

20:41

82': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Από τα δεξιά, απομακρύνουν εύκολα οι αμυντικοί τη ΑΕΚ.

20:36

77': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Ντίντακ από τα αριστερά, κανένα πρόβλημα για την άμυνα του Απόλλωνα.

20:35

76': Σέντρα Ντίντακ από τα αριστερα, Γεωργακόπουλος δεν βγαίνει καλά, τελικά η μπάλα κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

20:33

74': Δυνατό σουτ Μπακάκη από τα δεξιά, άουτ.

20:32

Βρίσκει χώρο, σηκώνει κεφάλι και... εκτελεί ο Πατίτο από τα 25 μέτρα και δεξιά, 1-2, εξαιρετικό τέρμα.

20:32

73': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:30

71': Τρεις αλλαγές για την ΑΕΚ. Οι Ντίντακ, Τσιγκρίνσκι, Μανωλάς αντί των Ντίας, Κολοβέτσιου, Γιόχανσον.

20:27

Πεντε μαζεμένες αλλαγές για τον Απόλλωνα. Οι Γεωργακόπουλος, Τρίγκας, Τσιάρας, Αλμπάνης, Ρουμπουλάκου αντί των Χιώτη, Κονέ, Ρομάνο, Βαλεριάνου, Πουρτουλίδη.

20:27

67': Αλλαγή στα γκολπόστ της ΑΕΚ. Βούρας αντί Μπάρκα.

20:23

64': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Οι Πέκχαρτ και Αραβίδης αντί των Αλμέιδα, Μπακασέτα.

20:20

Ο Πάνος κερδίζει τις μονομαχίες από τα δεξιά, βγάζει την κάθετη στον Κάσσο, συρτό διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά, δοκάρι και... μέσα, 0-2!

20:20

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

20:19

60': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Στεργίδης αντί Διαμαντόπουλου.

20:18

59': Οφσάιντ ο Γιόχανσον. Σωστή υπόδειξη.

20:16

57': Φάουλ για την ΑΕΚ, αριστερά του ημικύκλιου. Μάνταλος εκτελεί, η μπάλα φεύγει ένα μέτρο άουτ.

20:13

54': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Πατίτο και Τζανετόπουλος μέσα, Πλατέλλας και Γαλανόπολος έξω.

20:11

51': Βολίδα Μπακασέτα έξω από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει στο κεφάλι τον Αλμέιδα και είναι στον έδαφος. Μικρή διακοπή.

20:08

49': Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Σέντρα Πλατέλλα, κεφαλιά Μάνταλου, σε κόρνερ ο Χιώτης. Εκτελείται, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:07

48': Ο Πουτρουλίδης βγάζει στον Σιατραβάνη, κάκιστο συρτό σουτ, λίγο ακόμα και θα έβγανε πλάγιο η μπάλα...

20:06

Οφσάιντ ο Αλμέιδα. Σωστή υπόδειξη.

20:05

46': Σέντρα Μάνταλου από τα αριστερά του ημικύκλιου, κεφαλιά Αλμέιδα, άουτ.

20:05

46': Μία αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Πάνος στη θέση του Ντάσιου.