21:52

21:51

Σημαντικό για το κύρος του συλλόγου, αλλά και μεγάλη οικονομική ανάσα.

21:51

Λήξη αναμέτρησης, πρόκριση στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ για τον Παναθηναϊκό μετά το 1-1.

21:48

21:47

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

21:43

86': Στη θέση του Χουλτ ο Βιγιαφάνιες για τον Παναθηναϊκό.

21:41

84': Γιάκομπσεν αντί Πούκι για την Μπρόντμπι.

21:40

83': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Λουντ από δεξιά κάνει το σουτ, ο Τόπελ αποκρούει και στη συνέχεια μπλοκάρει την μπάλα σε σουτ του Χουλτ.

21:36

Έχει πέσει ο ρυθμός, κάτι που βολεύει τον Παναθηναϊκό.

21:32

75': Στη θέση του Πίρι ο Κορλού για την Μπρόντμπι.

21:29

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων πλέον η Μπρόντμπι, αλλά αφήνει και πολλούς χώρους στα μετόπισθεν.

21:26

68': Γίνεται η σέντρα από αριστερά, ο Βίλτσεκ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:24

67': Ουρένια αντί Χολστ για την Μπρόντμπι.

21:23

Ο Λουντ βγάζει ωραία σέντρα από τα αριστερά και ο Ιβανόφ με εξαιρετική γυριστή κεφαλιά στην απέναντι γωνία εκτελεί τον Τόπελ.

21:22

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:18

61': Ο Μπεργκ εκτελεί φάουλ και ο Ιβανόφ από κοντά δεν βρίσκει για ελάχιστα εκατοστά την μπάλα.

21:16

59': Λουντ αντί Λεντέσμα για τον Παναθηναϊκό.

21:15

58': Κόρνερ για την Μπρόντμπι. Εκτελεί ο Λάρσον και απομακρύνει ο Μολέδο.

21:11

54': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Γουακάσο από αριστερά δίνει στον Μπεργκ και εκείνος εντός περιοχής στέλνει την μπάλα ψηλά από τη μικρή περιοχή.

21:07

50': Μακρινό σουτ από τον Γουακάσο, είναι εντελώς άστοχο.

21:06

49': Κίτρινη στον Κουτρουμπή.

21:06

Ένταση τώρα ανάμεσα στους παίκτες της Μπρόντμπι και τον Μπεργκ, τον οποίο σπρώχνουν.

21:03

46': Λέτο αντί Ιμπάρμπο για τον Παναθηναϊκό.

21:02

21:01

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:48

20:47

45'+1: Ο Λεντέσμα εκτελεί φάουλ, ο Κουτρουμπής κάνει το γύρισμα και ο Ιμπάρμπο με σουτ στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:46

45'+1: Κίτρινη στον Χουλσάγκερ.

20:46

20:44

44': Ψάχνει τον Μπεργκ ο Μέστο, αλλά είναι δυνατή η μπαλιά του. Δεν έχει τροφοδοτηθεί γενικά ο Σουηδός.

20:40

40': Κίτρινη στον Γουακάσο.

20:39

38': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό! Ο Γουακάσο κλέβει την μπάλα, ο Ιμπάρμπο βρίσκεται μόνος του, κάνει το πλασέ και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

20:36

Αναπτύσσεται εξαιρετικά η Μπρόντμπι, γίνεται συρτή σέντρα από δεξιά, ο Μούχταρ δίνει στον Βίλτσεκ, εκείνος με τακουνάκι του στρώνει την μπάλα και ο Μούχταρ από κοντά εκτελεί τον Στιλ. Τραγική η αμυντική λειτουργία του "τριφυλλιού".

20:36

35': ΓΚΟΛ για την ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ!

20:34

34: Ο Νόργκαρντ κάνει συρτό σουτ εκτός περιοχής και ο Στιλ αποκρούει.

20:33

33': Παίζουν με τη φωτιά οι "πράσινοι", την τελευταία στιγμή διώχνει ο Ιβανόφ.

20:32

Δεν κρατάει καθόλου την μπάλα ο Παναθηναϊκός και αυτό ενοχλεί τον Στραματσιόνι.

20:28

27': Αδύναμο σουτ από τον Μούχταρ, εύκολα μπλοκάρει ο Στιλ.

20:25

24': Κόρνερ για την Μπρόντμπι. Ο Λάρσον το εκτελεί προς το πέναλτι και η μπάλα απομακρύνεται.

20:22

21': Σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Πίρι με τακουνάκι προσπαθεί να γυρίσει την μπάλα και ο Στιλ μπλοκάρει.

20:21

20': Ο Πούκι γυρνά από τα όρια της περιοχής, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.