3
21:01

Ευχαριστούμεπου μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:54

Σαφώς καλύτερος ο σοβαρός ΠΑΟΚ με το 0-3 δεν μπορεί παρά να είναι ουσιαστικά από τώρα στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ και παρά του ότι την επόμενη Πέμπτη υπάαρχει η ρεβάνς της Τούμπας.

20:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ντιναμό Τιφλίδας - ΠΑΟΚ 0-3.

20:47

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:46

89': Υπό πίεση σουτ Περέιρα μέσα από την περιοχή, ψηλά άουτ.

20:45

88': Ψηλοκρεμαστό σουτ Αθανασιάδη από τα αριστερά του ημικύκλιου, η μπάλα άουτ.

20:41

Τρομερή κούρσα Μπίσεσβαρ από τα αριστερά και σέντρα, κεφαλιά-ψαρακι Περέιρα από το ύψος της μικρής περιοχής και 0-3

20:41

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:40

83': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες. Κεφαλιά Τζαβέλλα υπό πίεση, άουτ.

20:39

82': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες από τα αριστερά, κατευθείαν στην αγκαλιά του Σκρίμπε.

20:38

81': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Περέιρα αντί του Τζάλμα.

20:38

81': Σουτ Γιγκαούρι, εύκολα και σταθερά ο Γλύκος.

20:35

78': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες από τα αριστερά, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

20:34

77': Σουτ έξω από την περιοχή από τον Αλβάρο, μπλοκάρει σταθερά ο Γλύκος,

20:32

75': Δυνατό σουτ Κιτεισβίλι, άουτ.

20:30

73': Ξαφνικό σουτ Γιγκαούρι από τα 35 μέτρα, διώχνει εντυπωσιακά ο Γλύκος σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

20:29

Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ροντρίγκες από τα δεξιά, γύρισμα με τακουνάκι από τον Τζαβέλα και ο Κρέσπο μόνος από το ύψος του δεύτερου δοκαριού με κοντινό πλασέ κάνει το 0-2.

20:29

72': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:27

70': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Ντιναμό Τιφλίδαας, Ο Μικέλ Αλβάρο στη θέση του Τσιντσάντζε.

20:26

69': Κίτρινη κάρτα στον Ρενέ Σάντος.

20:25

68': Δεύτερη αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ, αντί του Σάχοφ.

20:24

67': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες από τα αριστερά, διώχνουν οι Γεωργιανοί εύκολα.

20:23

66': Σουτ Τζάλμα από θέση έξω δεξιά, άουτ.

20:20

63': Αλλαγή για τη Ντιναμό. Ο Παπουνασβίλι αντί του Ντβαλισβίλι.

20:20

63': Μακρινό σουτ Τσίμιροτ, άουτ.

20:15

58': Αλλαγή (αναγκαστική) για τη Ντιναμό. Ο Τεβζάτζε αντί του Λομπζανίτζε, ο οποίος αποχωρεί τραυματισμενος.

20:13

56': Κίτρινη κάρτα στον Μάτος.

20:09

52': Κόρνερ για τη Ντιναμό, μπλοκάρει ο Γλύκος.

20:07

50': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Τσίμιροτ βγάζει σε θέση τετ α τετ τον Ροντρίγκες, πλασέ από θέση μέσα αριστερά, αποκρούει σωτήρια ο Σκρίμπε.

20:05

48': Ο Ροντρίγκες από τα πλάγιαα σουτάαρει, διώχνουν προσωρικά οι Γεωργιακοί και στην επαναφορά ο Τζάλμα κάνει το σουτ, το οποίο φεύγει πολλά μέτρα πάνω από την εστία της Ντιναμό.