1
23:12

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βραδυ. Αυτό ήταν το τελευταιο τεστ για τους Θεσσαλονικείς ριν από την αναμέτρηση για το Γιουρόπα Λιγκ με τη Ντιναμό Τυφλίδας στην Γεωργία.

23:06

Γλυκό φινάλε, έστω και σε επίπεδο φιλικής αναμέτρησης για τον ΠΑΟΚ με ένα γκολ, που όσοι το είδαν αισθάνονται τυχεροί.

23:03

Λήξη αναμέτρησης, νίκη γοήτρου με 0-1 για τον ΠΑΟΚ.

22:59

Ο Αθανασιάδης βλέπει τον Γκορμπούνοφ εκτός θέσης, σουτ από το κέντρο και... μέσα! Φανταστικό γκολ, 0-1. Γκολάρα για χάι λάιτς από τον Κλάους.

22:59

89': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:55

Στο 85' πια και ο Ατρόμητος είναι καλύτερος στα τελευταία λεπτά...

22:54

84': Ν. Λαζαρίδης από την Κ20 στη θέση του Ούμπιντες.

22:50

80': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ο Δημητριάδης και ο Πούγγουρας στις θέσεις των Κρέσπο και Πέλκα.

22:50

80': Νέα αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Νάτσος στη θέση του Βασιλείου.

22:49

79': Κόρνερ για τον Ατρόμητο ο Ούμπιντες, άστοχη έξοδος του Μπρκιτς, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Τζαβέλλας καλού κακού. Ξανά ο Ούμπιντες, αυτή τη φορά "καθαρίζει" ο γκολκίπερ του ΠΑΟΚ.

22:46

75': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα Γιανούλη από τα αριστερά, κεφαλιά Αθανασιάδης από το κέντρο της περιοχής του Ατρόμητου, η μπάλα άουτ.

22:43

72': Ακόμα τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο. Οι Κεϊτά, Μπρίτο και Δ. Παπαδόπουλος μπαίνουν στο παιχνίδι στις θέσεις των Μπάγκα, Γροντή και Λημνιού.

22:42

70': Ο Κάμπος βγάζει την μπαλιά, ο Κοροβέσης προσπαθεί να γυρίσει μέσα στην περιοχή, βγαίνει και μαζεύει ο Γκορμπούνοφ.

22:39

Μικρή διακοπή για νερό από τον Σπάθα, όπως συνέβη και στα μισά περίπου του α' ημιχρόνου. Στο λεπτό η αναμέτρηση αρχίζει ξανά.

22:37

66': Μακρινό σουτ Γροντή, καμία ανησυχία για τον Μπρκιτς, άουτ.

22:34

63': Τέσσερις αλλαγές μαζί για τον Ατρόμητο. Μέσα οι Γκουγκούδης, Μπαστακός, Κοντοές, Ζησόπουλος. Βγαίνουν οι Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Λε Ταλέκ και Γροντής.

22:31

60': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Αθανασιάδης και Κοροβέσης στις θέσεις Κουλούρη και Μυστακίδη.

22:30

59': Κίτρινη κάρτα στον Λαζαρίδη.

22:27

Στο 57΄πλέον με το ρυθμό να έχει πέσει...

22:22

51': Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΠΑΟΚ με τον Πέλκα, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:20

Μόνο εσωτερικές αλλαγές έχει ο ΠΑΟΚ στο ξεκίνημα του β'. Ο Μυστακίδης και ο Ματθαίου άλλαξαν θέσεις. Ο πρώτος κινείται στα χαφ και ο δεύτερος παίζει στην αριστερή πλευρά της επίθεσης.

22:18

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κατράνης στη θέση του Μπίτολο.

22:18

22:17

Στο ημίχρονο ο Ίβιτς είχε συνομιλία με τον Μίχελς, ο οποίος τελικά ήρθε στην Αθήνα για το φιλικό.