Επιτυχημένο τεστ για το "Δικέφαλο του Βορρά", ο οποίος την Τετάρτη (10/8) θα βρεθεί στο Περιστέρι αντιμετωπίζοντας τον Ατρόμητο σε ένα πιο δυνατό φιλικό. Η Βέροια θέλει πολλή δουλειά.

Λήξη του φιλικού, τελικό σκορ ΠΑΟΚ - Βέροια 3-0.

21:48

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:46

Έπεσε ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά, οι πολλές αλλαγές έχουν παίξει το ρόλο τους...

21:37

79': Κόρνερ για τη Βέροια με τον Κάλβο, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:35

77': Καλή στιγμή για τη Βέροια. Συνεργασία Κάλβο - Ναβαλόφσκι από τα αριστερά και σέντρα, κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι του Ξόμπλιου, ένα μέτρο από το δεξί δοκάρι του Βελλίδη.

21:34

76': Έχει χτυπήσει ο Βαρέλα για λίγο έξω. Στο λεπτό επιστρέφει...

21:32

74': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης στη θέση του Ροντρίγκες.

21:31

73': Δύο αλλαγές για τη Βέροια. Λινάρδος αντί Γ. Παπαδόπουλος και Μαυριάς αντί του Μίλιεβιτς.

21:30

72': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

21:28

70': Νέα αλλαγή για τη Βέροια. Ο Θ. Παπαδόπουλος αντί του Μαλόν.

21:27

69': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Καλί αντί του Σισοκό.

21:27

69': Σουτ Δημητριάδη έξω από την περιοχή, κόντρα και κόρνερ. Εκτελεί ο Ροντρίγκες, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

21:26

Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Ροντρίγκες δεν μπορεί να στοπάρει, αν και μόνος μπροστά από τον τερματοφύλακα της Βέροιας και η φάση χάνεται...

21:24

66': Κόρνερ για τη Βέροια. Κάλβο από τα αριστερά, σταθερά μαζεύει ο Βελλίδης.

21:22

64': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο υπό δοκιμή Ίγκορ αντί του Άρτσε.

21:22

64': Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Οι Πούγγουρας, Δημητριάδης και Κοροβέσης στις θέσεις των Ζάιρο, Χαρίση, Λέοβατς.

21:21

Ο Ζάιρο μετά από ατομική προσπάθεια βγάζει εξαιρετική κάθετη στον Μπίσεσβαρ, σε θέση τετ α τετ, πλασέ και 3-0.

21:21

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:15

57': Kαλοτραβηγμένο σουτ Σάκχοφ από θέση έξω δεξιά, τρία μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Καντιμοίρη.

21:12

54': Σουτ Ναβαλόφσκι από θέση έξω αριστερά, άουτ.