Προσπάθησε η ΑΕΚ, αλλά αυτό δεν έφτανε και έτσι οι Γάλλοι είναι αυτοί που συνεχίζουν στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ.

22:57

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΚ - Σεντ Ετιέν 0-1.

22:55

90'+4: Μονοκόμματο σουτ Ρου από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

22:54

Μόνο με γεμίσματα προσπαθεί πλέον η ΑΕΚ μήπως και γίνει το... τσαφ από τους αμυντικούς της Σεντ Ετιέν και μπει το γκολ. Για μια ομάδα έμπειρη, όμως, αυτό είναι πολύ δύσκολο και σπάνιο για να συμβεί. Και ειδικά όταν στα μετόπισθεν οι Γάλλοι δίνουν μαθήματα σωστής λειτουργίας.

22:53

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

22:52

90': Γέμισμα από τα αριστερά, αδύναμη κεφαλιά Τσιγκρίνσκι, δεν έχει πρόβλημα ο τερματοφύλακας των Γάλλων.

22:49

87': Ο Ρου βρήκε τον Μπέριτς, σουτ μέσα από την περιοχή, άουτ. Πρώτη ευκαιρία των Γάλλων στο β' ημίχρονο.

22:47

85': Κόρνερ για τη Σεντ Ετιέν με τον Τανάν από τα δεξιά, η μπάλα από την απέναντι πλευρά πλάγιο...

22:45

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Σεντ Ετιέν. Ο Ρου στη θέση του Αμουμά.

22:45

83': Φάουλ για την ΑΕΚ με τον Μπακασέτα από τα αριστερά, κεφαλιά Κολοβέτσιου από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, η μπάλα πάνω από την εστία του Ρουφιέ.

22:44

82': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Μπακασέτας από τα αριστερά διώχνει η άμυνα των Γάλλων.

22:43

81': Η πρώτη αξιόλογη στιγμή στο β' ημίχρονο. Δυνατό σουτ Πλατέλλα από θέση έξω αριστερά, άουτ.

22:41

79': Αναγκαστική και η δεύτερη αλλαγή των Γάλλων. Ο Μονέ-Πακέ αντί του τραυματία Λεμουάν.

22:39

Με δέκα προσωρινά η Σεντ Ετιέν. Εκτελείται το κόρνερ. διώχνει με τις γροθιές ο Ανέστης.

22:37

75': Κόρνερ για τους Γάλλους από τα αριστερά με τον Τανάν... Πεσμένος στο χορτάρι ο Λεμουάν, κερδίζουν χρόνο οι φιλοξενούμενοι.

22:34

72': Σουτ Λαμπρόπουλου έξω από την περιοχή, απελπιστικά άστοχο...

22:32

Στο 70' στο ΟΑΚΑ και παρά την επιθετική ενίσχυση, σε όλο το δεύτερο ημίχρονο δεν υπάρχει φάση. Το παιχνίδι κυλά στα μέτρα των Γάλλων, οι οποίοι έχουν τον έλεγχο του. παρά το πάθος που δείχνουν και θέλουν να βγάλουν οι παίκτες της Ένωσης.

22:28

Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Κεσπάγια για την ΑΕΚ, ποτ τα παίζει όλα για όλα. Ο Αλμέιδα αντί του Σιμόες.

22:23

61': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αραβίδης μέσα, ο Μπαρμπόσα έξω.

22:23

61': Οφσάιντ ο Αμουμά, σωστή υπόδειξη.