0
23:42

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

23:41

Λήξη αναμέτρησης, ήττα με 1-0 για τον ΠΑΣ. Αξιοπρεπέστατοι οι Ηπειρώτες, όλα ανοιχτά εν όψει της ρεβανς στο Περιστέρι.

23:38

23:35

88': Σέουντιενς αντί Φαν Όφερεεμ για την Άλκμααρ.

23:33

Ανεβάζει στροφές τώρα η Άλκμααρ μήπως βρει δεύτερο γκολ.

23:30

Χωρίς να ρισκάρει ιδιαίτερα, ο ΠΑΣ ψάχνει πλέον το γκολ που θα κάνει εντελώς διαφορετικά τα δεδομένα για τη ρεβάνς.

23:26

79': Κίτρινη στον Φλάαρ.

23:24

77': Κίτρινη στον Καρανίκα.

23:21

74': Δώνης στη θέση του Γιάκου για τον ΠΑΣ.

23:20

73': Κόρνερ για την Άλκμααρ, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:16

Σχεδόν τα πάντα τα περιμένουν από τον Ακόστα οι Γιαννιώτες και αυτό έχει γίνει αντιληπτό.

23:12

65': Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

23:10

64': Βέγκχορστ και Γιάχανμπακς βγαίνουν για την Άλκμααρ, Φράιντεϊ και Γκαρσία μπαίνουν.

23:08

61': Στη θέση του Κοζορώνη ο Κούτρης για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

23:06

59': Διαγώνιο σουτ από μέσα δεξιά απο τον Γιάχανμπακς, αποκρούει ο Πασχαλάκης.

23:02

55': Μακρινό σουτ από τον Μπέριο, είναι εντελώς άστοχο.

23:01

Καλύτερα έχουν μπει οι Γιαννιώτες.

22:57

50': Μαμπουλού αντί Φερφελή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

22:55

48': Αδύναμο σουτ από τον Γιάχανμπακς, άουτ φεύγει η μπάλα.

22:55

Παρατηρήσεις στον Λίλα, ο οποίος γλιτώνει την κάρτα.

22:53

22:52

Στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων.

22:50

Δεν έχουν βγει ακόμα οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. Το ιδανικό στο δεύτερο ημίχρονο για τον ΠΑΣ θα ήταν να βρει ένα γκολ, το οποίο θα αποδειχτεί πολύτιμο. Πρέπει να κοντρολάρει καλύτερα το ματς.

22:36

22:35

45'+2: Νέο γύρισμα από δεξιά προς το πέναλτι, ο Βάιιτενς κάνει το σουτ και η μπάλα σταματά στα σώματα.

22:33

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:32

44': Κόρνερ για την Άλκμααρ. Εκτελείται με πάσα και στη συνέχεια απομακρύνει ο Μιχαήλ.

22:28

40': Ευκαιρία για την Άλκμααρ! Ο Γιάχανμπακς κάνει σκαστό διαγώνιο σουτ και ο Πασχαλάκης αποκρουέι.

22:27

39': Ο Γιόχανσον κάνει το γύρισμα από δεξιά, ο Φαν Όφερεεμ κάνει το σουτ αμαρκάριστος και ο Πασχαλάκης πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

22:25

Εκτελείται κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι, ο Λούκασεν παίρνει την κεφαλιά και σκοράρει. Κάκιστη η αντίδραση του Γιάκου, τον έχασε εντελώς.

22:24

37': ΓΚΟΛ για την ΑΛΚΜΑΑΡ!

22:23

35': Κίτρινη στον Ακόστα.

22:21

Τώρα ακούγονται και οι Γιαννιώτες οπαδοί.

22:17

29': Βρίσκει χώρο ο Ακόστα, κάνει και το σουτ και η μπάλα σταματά στα σώματα.

22:16

Τον Στέφαν Κόπερς χειροκροτεί όλο το γήπεδο αυτή τη στιγμή. "Έφυγε" χθες από τη ζωή.

22:13

Στο έδαφος ο Λίλα, προσωρινή διακοπή.

22:12

24': Ο Ακόστα μπαίνει στην περιοχή, κάνει και εξαιρετικό γύρισμα αλλά ο Ναδάλες αργεί πάρα πολύ να σουτάρει και χάνεται η ευκαιρία.