22:32

22:31

Λήξη αναμέτρησης, πρόκριση για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο οποίος θα αντιμετωπίσει την Άλκμααρ στον τρίτο προκριματικό του Γιουρόπα Λιγκ.

22:27

117': Κίτρινη στον Πασχαλάκη.

22:26

Κοντρολάρει το ματς ο ΠΑΣ.

22:22

112': Ευκαιρία για την Οντ! Ο Μεσούντι πιάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα άουτ.

22:20

110': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ! Ο Κούτρης πιάνει εξαιρετικό σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι του Ρόσμπαχ.

22:19

Ροκανίζουν όσο μπορούν τον χρόνο οι παίκτες του Πετράκη.

22:16

106': Σέντρα δεύτερου ημιχρόνου παράτασης.

22:14

Λήξη πρώτου ημιχρόνου παράτασης.

22:12

105'+1: Μεγάλη ευκαιρία για την Οντ! Ο Πασχαλάκης πραγματοποιεί τρομερή επέμβαση πέφτοντας στη δεξιά του γωνιά σε κεφαλιά του Γιόχανσεν και στη συνέχεια κάνει δεύτερη απόκρουση σε προβολή του Ρουντ.

22:12

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:10

Μόνο οι οπαδοί του ΠΑΣ ακούγονται τώρα.

22:07

101': Στη θέση του Γιένσεν ο Νίλσεν για την Οντ.

22:04

Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Μαμπουλού αφήνει έξυπνα και ο Κούτρης με προβολή βρίσκει δίχτυα. Η μπάλα πήγαινε βασανιστικά, αλλά κατέληξε στα δίχτυα και πλέον οι Ηπειρώτες είναι αγκαλιά με την πρόκριση!

22:03

98': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

22:03

97': Κίτρινη στον Μπέργκε.

22:01

94': Δώνης αντί Κοζορώνη για τον ΠΑΣ.

21:59

94': Ο Μπέντλεϊ σουτάρει εκτός περιοχής και αστοχεί.

21:45

Ο Μεσούντι δίνει στον Ζεκνίνι, εκείνος κάνει παράλληλη μπαλιά και ο Ρουντ στο δεύτερο δοκάρι σκοράρει. Όλοι θεατές στην άμυνα του ΠΑΣ Γιάννινα, δεν κατάφερε να διώξει ούτε ένας!

21:45

89': ΓΚΟΛ για την ΟΝΤ!

21:41

85': Μεσούντι αντί Νόρντκβελε για την Οντ.

21:40

Στο έδαφος ο Μπέριος, προσωρινή διακοπή.

21:39

Πιέζει η Οντ για το γκολ που θα στείλει το ματς στην παράταση.

21:35

79': Μαμπουλού αντί Γιάκου για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ντεμπούτο για τον Κονγκολέζο.

21:34

78': Νέα ασυνεννοησία στην άμυνα του ΠΑΣ, την τελευταία στιγμή διώχνει ο Ναδάλες σε κόρνερ. Αυτό εκτελείται και ο Γιόχανσεν στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:32

76': Ψάχνει χώρο ο Ακόστα, κάνει και το σουτ, αλλά δεν βρίσκει εστία.

21:29

73': Ο Γιόχανσον στρώνει στον Μπεργκ και εκείνος αστοχεί.

21:26

70': Ευκαιρία για την Οντ! Ο Ζεκνίνι κάνει τη σέντρα, ο Ρουντ πηγαίνει πρώτος στην μπάλα, αλλά τη στέλνει ψηλά.

21:22

66': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Κούτρης φέρνει την μπάλα μπροστά, μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το πλασέ και ο Ρόσμπαχ αποκρούει.

21:22

66': Κούτρης αντί Φερφελή για τον ΠΑΣ.