Λήξη της αναμέτρησης. Ατρόμητος - Ολυμπιακός 3-1.

22:52

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:51

89': Εκτέλεση φάουλ Φορτούνη, η μπάλα καταλήγει άουτ.

22:48

86': Ο Θεοδωράκης αντί του Παπαδόπουλου.

22:46

Ύστερα από κοντινή πάσα του Λημνιού, ο Λε Ταλέκ σούταρε και νίκησε τον Λεάλι για το 3-1.

22:45

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

22:45

83': Σουτ Κασάμι μέσα από την περιοχή, απελπιστικά άουτ.

22:42

81': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη. Περνά ανεκμετάλλευτο.

22:41

Απέμειναν 10 λεπτά, με τον Ατρόμητο να πατάει καλύτερα.

22:37

75': Κίτρινη κάρτα ο Μποτία.

22:35

74': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Καμπιάσο αντί του Μιλιβόγεβιτς.

22:34

Ο Λε Ταλέκ βρίσκεται απέναντι από τον Λεάλι και με σουτ σκοράρει για το 2-1.

22:34

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

22:31

70': Μακρινό σουτ Κασάμι, δεν ανησύχησε καθόλου ο Παπαδόπουλος.

22:30

69': Κεφαλιά Κεϊτά, ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Στόιτσεφ, η μπάλα καταλήγει άουτ.

22:25

63': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Κασάμι αντί Σεμπά, Πάρντο αντί Μπουχαλάκη.

22:16

55': Σέντρα Μαζουακού, κεφαλιά Μπουχαλάκη, αποκρούει ο Παπαδόπουλος.

22:10

Ο Σάντσεθ, από την πλευρά του, προχώρησε στις εξής αλλαγές: Λεάλι αντί Καπίνο, Ζντιέλαρ αντί Μανιάτη, Μαζουακού αντί Ντε λα Μπέγια, Φορτούνης αντί Ντουρμάζ.

22:09

Στο δεύτερο 45λεπτο ο Τραϊανός Δέλλας άλλαξε όλη την 11άδα και έβαλε τους: Παπαδόπουλο Ν., Φυτανίδη, Λε Ταλέκ, Κοντοέ, Λημνιό, Κατράνη, Κεϊτά, Στόιτσεφ, Ντιγκινί, Μπαστακό, Γκουγκούδη.

22:07

Έναρξη β' ημιχρόνου.

21:51

Στα πρώτα 15 λεπτά του αγώνα ήταν πολύ καλύτερος ο Ολυμπιακός, ωστόσο στη συνέχεια ο Ατρόμητος άρχισε να παίρνει χώρο στο κέντρο και όσο περνούσε η ώρα έδειχνε ότι ψάχνει την ευκαιρία να σκοράρει, κάτι που πέτυχε στο 28'. Περισσότερες ευκαιρίες είχε ο Ολυμπιακός, που ήταν πιο επιθετικογενής και θα μπορούσε να έχει πετύχει κι άλλο ένα γκολ.