Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:54

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ.

21:49

88': Χάνει την μπάλα ο Ντομίνγκεζ, αλλά δεν το πληρώνει ο Ολυμπιακός.

21:45

Οι Βέλγοι είναι εκείνοι που ψάχνουν το γκολ.

21:41

80': Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί φάουλ, ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και αστοχεί.

21:38

76': Σουτάρει με τη μία ο Μανθάτης και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:37

75': Σεμπά αντί Πουλίδο για τον Ολυμπιακό. Αισσθάνεται μικροενοχλήσεις ο Μεξικανός.

21:34

72': Ευκαιρία για τη Μπριζ! Από τις κόντρες η μπάλα φτάνει στον Πολινγκολί, εκείνος πλασάρει εντός περιοχής και ο Λεάλι αποκρούει.

21:31

69': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Ντουρμάζ και δεν βρίσκει συμπαίκτη.

21:29

67': Γουέστλεϊ στη θέση του Φόσεν για την Μπριζ.

21:27

65': Μιλιβόγεβιτς και Φιγκέιρας βγαίνουν, Καμπιάσο και Βούρος μπαίνουν για τον Ολυμπιακό.

21:26

65': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:24

62': Μπουχαλάκης και Ντε λα Μπέγια βγαίνουν, Ντουρμάζ και Μαζουακού μπαίνουν.

21:21

60': Λεάλι, Μανθάτης και Ντομίνγκεζ αντί των Καπίνο, Φορτούνη και Ιντέγιε

21:20

58': Κακό σουτ από τον Μανιάτη, αρκετά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

21:18

56': Καλό σουτ από τον Ιθκιέρδο, αντιδρά καλά ο Καπίνο.

21:15

53': Κίτρινη στον Μανιάτη.

21:12

Δεν μπορεί να γίνει επικίνδυνος ο Ολυμπιακός.

21:08

46': Μανιάτης και Ντα Κόστα μπαίνουν, Πάρντο και Σιόβας βγαίνουν για τον Ολυμπιακό.

21:07

20:49

20:45

41': Κόρνερ για τη Μπρι, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:42

38': Κίτρινη στον Ραφαέλοφ.

20:42

Σύρραξη ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

20:39

35': Κίτρινη στον Φιγκέιρας.

20:37

34': Καλό σουτ από τον Ιθκιέρδο, πέφτει στην αριστερή γωνιά και διώχνει ο Καπίνο.

20:36

32': Τραγικό σουτ από τον Φορτούνη, πολύ ψηλά η μπάλα.

20:33

Δεν υπάρχουν φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες.

20:29

25': Κόρνερ για την Μπριζ, ο Καπίνο διώχνει με γροθιές.

20:26

23': Διαγώνιο σουτ του Ιντέγιε από μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Μπουτέγ.

20:25

21': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελεί, ο Μιλιβόγεβιτς δεν πιάνει καλά την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει παράλληλα με την εστία.

20:22

19': Πολύ αδύναμη η κεφαλιά του Φόσεν στο δεύτερο δοκάρι, εύκολα μπλοκάρει ο Καπίνο.

20:19

Αργός ο ρυθμός.

20:16

12': Ο Φορτούνης αλλάζει την μπάλα με τον Ιντέγιε, κάνει το σουτ και ο Μπουτέγ μπλοκάρει.

20:12

Προσπαθούν να κυκλοφορήσουν την μπάλα και οι δύο ομάδες.

20:08

Καλύτερα έχουν μπει οι Πειραιώτες.

20:05

2': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελείται με πάσα και περνά ανεκμετάλλευτο.

20:04

20:01

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:56

Με τη γκρι εμφάνιση που παρουσιάστηκε νωρίτερα εντός της ημέρας θα παίξει ο Ολυμπιακός.

19:53

Υπενθυμίζεται πως έγινε και η κλήρωση του Τσάμπιονς Λιγκ. Για τον τρίτο προκριματικό οι "ερυθρόλευκοι" θα αντιμετωπίσουν μία εκ των Σέριφ ή Χαπόελ Μπερ Σεβά.

19:49

Το πιο δυνατό τεστ των Πειραιωτών στην καλοκαιρινή τους προετοιμασία είναι αυτό.

19:45

Καλησπέρα σας, το φιλικό του Ολυμπιακού με την Μπριζ ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.