3
19:48

Σας ευχαριστούμε. Καλό βράδυ.

19:47

Απέναντι σε έναν αρκετά αδύναμο αντίπαλο, επιπέδου Β' Πολωνίας, η Ένωση ξύπνησε στο δεύτερο ημίχρονο και έφτασε σε μία εμφατική νίκη. Πολύ καλή παρουσία από τον Τάσο Μπακασέτα, ντεμπούτο ο Χουάν Μανουέλ Ντίαζ.

19:47

Τέλος αγώνα: Πογκόν - ΑΕΚ 0-3.

19:46

90+1': Κίτρινη στον Πέκχαρτ.

19:44

89': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ από δεξιά για την Πογκόν.

19:42

87': Σουτ του Πέκχαρτ, ο Φρακόβιακ αποκρούει.

19:38

83': Ο Σβάρνας στη θέση του Κολοβέτσιου.

19:36

Σέντρα του Πλατέλλα, καραμπόλα στην καρδιά της αντίπαλης περιοχής και... σπάνιο αυτογκόλ.

19:36

81': ΓΚΟΛ! Πογκόν - ΑΕΚ 0-3.

19:34

80': Νέο κόρνερ για την ΑΕΚ, αυτή τη φορά από αριστερά. Ο Μπακασέτας το εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται, σέντρα του Πλατέλλα από δεξιά, ο Φρακόβιακ αποκρούει εκ νέου.

19:33

78': Κόρνερ από δεξιά με τον Πλατέλλα, ο Ντίαζ παίρνει την ψηλοκρεμαστή κεφαλιά, η μπάλα άουτ.

19:31

Ο Μπακασέτας προωθεί ωραία στον Πέκχαρτ, ο οποίος δεν μπορεί να νικήσει από κοντά τον Φρακόβιακ, αλλά ο πρώτος ευνοείται από την απόκρουση και με κοντινό πλασέ ανοίγει λογαριασμό ως παίκτης της Ένωσης.

19:30

75': ΓΚΟΛ! Πογκόν - ΑΕΚ 0-2.

19:30

75': Ο Ζόριτς στη θέση του Βάργκας.

19:21

Ανεπίσημο ντεμπούτο για Ντίαζ.

19:20

66': Λαμπρόπουλος, Τζανετόπουλος, Μπακάκης, Ντίαζ στον αγωνιστικό χώρο. Τσιγκρίνσκι, Γιόχανσον, Γκάλο και Ντίντακ βγαίνουν εκτός.

19:18

Ο Γιόχανσον βρίσκει τον Πλατέλλα, εκείνος μπαίνει στην περιοχή και στην πρώτη του προσπάθεια χρίζεται σκόρερ με κοντινό σουτ.

19:18

63': ΓΚΟΛ! Πογκόν - ΑΕΚ 0-1.

19:17

62': Αλλάζει τερματοφύλακα η Πογκόν. Mπαίνει ο Φρακόβιακ.

19:17

62': Ο Πλατέλλας στη θέση του Μπαρμπόσα.

19:15

60': Τρεις αλλαγές η Πογκόν.

19:14

59': Σουτ του Μπακασέτα από μακριά, η μπάλα πολύ άουτ.

19:13

58': Κόρνερ από αριστερά για την ΑΕΚ με τον Βάργκας, ο Μίσταλ μπλοκάρει.

19:11

Επιτελικός ο Μπακασέτας, στην κορυφή ο Πέκχαρτ.

19:10

56': Μπακασέτας, Γαλανόπουλος και Πέκχαρτ στον αγωνιστικό χώρο. Βγήκαν οι Μάνταλος, Σιμόες και Αραβίδης.

19:09

54': Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Βάργκας λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα ελάχιστα εκατοστά πάνω από τα δοκάρια του Μίσταλ. Προηγήθηκε καλή προσπάθεια του Μάνταλου από αριστερά.

19:07

52': Σέντρα του Γκάλο από δεξιά, ο Μπαρμπόσα παίρνει την κεφαλιά από την καρδιά της αντίπαλης περιοχής, όμως η μπάλα καταλήγει ψηλά άουτ.

19:05

49': Κόρνερ από δεξιά για την ΑΕΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:02

47': Φάουλ του Mπούρκχαρντ από δεξιά, αμυντική αδράνεια, ο Σταπόρσκι δεν μπορεί να σκοράρει για την Πογκόν με κοντινή προβολή.

19:01

46': Mε έξι αλλαγές η Πογκόν.

19:01

46': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπάρκας στη θέση του Ανέστη.