19:52

19:52

Λήξη αγώνα, ήττα με 4-3 για τον ΠΑΟΚ.

19:50

90': Δεν πιάνει καλά το σουτ ο Μυστακίδης, χάνεται η ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

19:46

Έχουν βρει τον τρόπο να μην απειλούνται οι Ρουμάνοι.

19:42

83': Σουτ του Κίπτσιου, μπλοκάρει ο Γλύκος.

19:41

82': Κίτρινη στον Μάτος.

19:39

Νεύρα ανάμεσα σε Τζαβέλλα και Γκολούμποβιτς.

19:35

76': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί ο Κάμπος και δεν βρίσκει συμπαίκτη.

19:30

71': Σακχόφ και Μυστακίδης μπαίνουν, Χαρίσης και Ροντρίγκες βγαίνουν.

19:28

Δεν έχουν ενέργεια οι Θεσσαλονικείς, φυσιολογικό για την εποχή.

19:24

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα ο ΠΑΟΚ.

19:20

61': Δυνατό σουτ από μακρινά από τον Αγκάνοβιτς, με δυσκολία αποκρούει ο Γλύκος.

19:19

59': Εντός οι οι Χατζηισαΐας, Τζαβέλλας, Τσίμιροτ, Περέιρα, Κλάους, έξω οι Μαλεζάς, Κρέσπο, Τζιόλης, Κουλούρης, Πέλκας.

19:18

59': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κάμπος μπαίνει ταχύτητα από δεξιά στην περιοχή, στρώνει την μπάλα στον Πέλκα και ο τελευταίος σουτάρει ψηλά.

19:16

57': Ο Πέλκας εκτελεί φάουλ, ο Μάτος με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

19:14

Αρκετά τα προβλήματα στην ανάπτυξη του ΠΑΟΚ.

19:10

51': Ο Μομτσίλοβιτς δοκιμάζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:06

46': Οι Γλύκος, Λέοβατς, Κάμπος και Μάτος πέρασαν στο ματς στις θέσεις των Βελλίδη, Γιαννούλη, Κίτσιου και Ζάιρο.

19:05

18:50

18:49

Ο Τουντόριε σκοράρει και πάλι με συρτό σουτ εκτός περιοχής. Πολύ κακή η αντίδραση των "ασπρόμαυρων" από την αρχή της φάσης.

18:49

45': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:46

Άδοξα τελειώνει η αντεπίθεση που ξεκίνησε ο Χαρίσης.

18:43

Ο Βελλίδης αποκρούει το μακρινό σουτ, αλλά στη συνέχεια με κεφαλιά ο αμαρκάριστος Τουντόριε ισοφαρίζει σε 3-3.

18:42

39': ΓΚΟΛ για τη ΣΤΕΑΟΥΑ!

18:42

36': Αδύναμο σουτ του Τζιόλη εκτός περιοχής, εύκολα μπλοκάρει ο Νίτα.

18:41

Ο Στάντσιου κλέβει την μπάλα από τον Τζιόλη, μπαίνει στην περιοχή και νικά τον Βελλίδη.

18:41

37': ΓΚΟΛ για τη ΣΤΕΑΟΥΑ!

18:39

Προσπαθούν να συνέλθουν οι Ρουμάνοι, οι οποίοι έχουν πολλά προβλήματα αμυντικά.

18:36

Ο Ροντρίγκες εκτελεί φάουλ από το ημικύκλιο και στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνιά, την οποία θα έπρεπε να καλύπτει το τείχος.

18:36

32': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:32

Ο Κογιοκάρου κάνει το ελεύθερο, ο Πιντιλί του γυρίζει την μπάλα πίσω, αλλά ο Κογιοκάρου δεν καταφέρνει να κάνει κοντρόλ! Απίστευτο αυτογκόλ, από αυτά που συνήθως βλέπει κανείς και γελά.

18:32

28': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:31

27': Κυκλοφορεί καλά την μπάλα ο ΠΑΟΚ, άστοχο το σουτ του Ζάιρο.

18:29

Μικρή διακοπή, αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού ο Κογιοκάρου.

18:27

Εκτελείται κόρνερ, ο Ενάκε στο πρώτο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία.

18:27

23': ΓΚΟΛ για τη ΣΤΕΑΟΥΑ!

18:24

20': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Τραγικό λάθος στην άμυνα της Στεάουα, ο Ζάιρο ταλαιπωρεί τους πάντες και τον εαυτό του κάνοντας ντρίμπλες, αργεί να πλασάρει και τελικά ο Κογιοκάρου αποκρούει.

18:23

19': Φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Πόπα, βγαίνει γρήγορα όμως ο Βελλίδης και ο Ρουμάνος στέλνει την μπάλα άουτ με μία ενέργεια που ήταν ανάμεσα σε πλασέ και προσποίηση.

18:22

18': Ο Πέλκας βγάζει τη σέντρα, ο Τζιόλης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

18:20

Υπάρχουν λιγοστοί φίλοι του ΠΑΟΚ, οι οποίοι ακούγονται.

18:17

13': Ο Ροντρίγκες από δεξιά πατά για τον Κίτσιου, εκείνος κάνει το γύρισμα και ο Πέλκας σωστά συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ.

18:16

Αργός ο ρυθμός.

18:13

9': Κόρνερ για τη Στεάουα περνά ανεκμετάλλευτο.

18:12

8': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Στάντσιου, λίγο άουτ φεύγει η μπάλα.

18:08

Ο Πέλκας εκτελεί φάουλ προς το δεύτερο δοκάρι, ο Κουλούρης παίρνει καρφωτή κεφαλιά και σκοράρει.

18:07

3': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!