1
19:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

19:50

Η ΑΕΚ παίζοντας με πολλές αλλαγές δεν είχε καλή παρουσία, αλλά κατάφερε στο τέλος με ένα γκολ του Λαμπρόπουλου να πάρει τη νίκη με 1-0. Αυτή ήταν η τρίτη νίκη σε ισάριθμα ματς για την Ένωση, η οποία ακόμη δεν έχει δεχτεί γκολ στα φιλικά της.

19:49

Τέλος του αγώνα. Η ΑΕΚ πήρε τη νίκη με 1-0.

19:48

Κόρνερ για την ΑΕΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:47

90': Ο Τσοχ αποκρούει το πέναλτι του Πέκχαρτ.

19:46

90': Πέναλτι για την ΑΕΚ, το κερδίζει ο Ντίντακ.

19:45

Μετά από το κόρνερ του Μπαρμπόσα, ο Λαμπρόπουλο με κοντινή, γυριστή κεφαλιά, άνοιξε το σκορ για την Ένωση.

19:45

88': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ με τον Λαμπρόπουλο.

19:44

88': Κόρνερ για την ΑΕΚ.

19:44

87': Κεφαλιά του Γιόχανσον μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Τσόχ αποκρούει εντυπωσιακά.

19:43

87': Κόρνερ για την ΑΕΚ.

19:38

81': Μακρινό σουτ του Γαλανόπουλου, η μπάλα άουτ.

19:34

Τίποτα σπουδαίο στο ματς και πλησιάζουμε προς το τελευταίο δεκάλεπτο.

19:30

73': Αλλαγή για τη ΑΕΚ. Στη θέση του Μπακασέτα ο Βασιλαντωνόπουλος.

19:28

71': ΔΟΚΑΡΙ (οριζόντιο) για την ΑΕΚ μετά από ωραίο γυριστό του Γιόχανσον από το ύψος του πέναλτι, μετά από γύρισμα με κεφαλιά από τον Τσιγκρίνσκι.

19:28

71': Κίτρινη κάρτα στον Καρακίεβιτς.

19:25

68': Κοντινή κεφαλιά του Λαμπρόπουλου μετά από εκτέλεση φάουλ του Ανάκογλου, η μπάλα μόλις άουτ.

19:24

68': Κίτρινη κάρτα στον Ζαπόνικ.

19:23

66': Γέμισμα του Μπακασέτα μέσα στην περιοχή, όμως ο Τσοχ μπλοκάρει πριν οι επιθετικοί της ΑΕΚ φανούν επικίνδυνοι.

19:21

64': Κόρνερ για τη Βίγκρι. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

19:20

63': Κίτρινη κάρτα στον Μπακασέτα.

19:18

61': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

19:18

61': Αλλαγές για την ΑΕΚ. Μέσα οι Ανάκογλου και Γκάλο, έξω οι Μάνταλος και Μπακάκης

19:17

60': Σουτ του Πέκχαρτ μέσα από την περιοχή και απόκρουση από τον Τσοχ.

19:14

57': Ο Μπαρμπόσα με λόμπα προσπάθησε να κρεμάσει τον Τσοχ, ο οποίος μπλόκαρε ωστόσο σταθερά.

19:11

54': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Ζόριτς ο Ντίντακ.

19:11

54': Σε θέση οφσάιντ ο Γιαρζεμπόφσκι.