2
20:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:54

Νίκη ψυχολογίας για τον ΠΑΟΚ που έδειξε επιθετικά καλά στοιχεία απέναντι σε ένα σοβαρό αντίπαλο.

20:53

Λήξη φιλικού, τελικό αποτέλεσμα Κλαμπ Μπριζ - ΠΑΟΚ 0-2.

20:52

90': Φάουλ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά με τον Πέλκα, κεφαλιά Κουλούρη, άουτ.

20:50

88': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, διώχνουν οι αμυντικοί της Μπριζ.

20:46

84': Δύο τελευταίες αλλαγές για την Μπριζ. Οι Βιένικ και Βαν Λάνσεν στις θέσεις των Κουλς και Βανάκεν.

20:46

84': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:45

83': Οφσάιντ ο Βόσεν της Μπριζ.

20:42

Ο Πέλκας από τα αριστερά και έξω από την περιοχή πιάνει ένα σκαφτό σουτ, οριζόντιο δοκάρι και... μέσα, άπιαστο, 0-2.

20:42

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:40

78': Καλοτραβηγμένο σουτ Πέλκα από το ημικύκλιο, άουτ.

20:39

77': Κίτρινες σε Σίμονς και Κίτσιου για "κοκορομαχία" τους.

20:38

76': Ακόμα μια αλλαγή για την Μπριζ. Ο Πέιτερς στη θέση του Ντε Μπογκς.

20:35

73': Σουτ Ροντρίγκεζ από τα δεξιά, άουτ.

20:32

Ο Γιαννούλης ταχύτατα από τα αριστερά άφησε για τον Ροντρίγκες και εκείνος βγάζει τη σέντρα, πλασέ Κουλούρη από το ύψος της μικρής περιοχής και θέση τετ α τετ, 0-1.

20:32

70': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:31

69': Καλή στιγμή για την Μπριζ. Σουτ από τον Κλαουντέμιρ, αποκρούει σωτήρια ο Βελλίδης.

20:26

64': Κίτρινη κάρτα στον Χαρίση.

20:24

61': Άλλες πέντε μαζεμένες αλλαγές με τον ΠΑΟΚ, που πλέον δεν έχει κανέναν από την αρχική 11άδα. Μέσα οι Κρέσπο, Γιαννούλης Κοροβέσης, Ζάιρο, Κουλούρης. Έξω οι Τζαβέλλας, Λέοβατς, Τσίμιροτ, Τζάλμα, Αθανασιάδης.

20:20

57': Ο Αθανασιάδης ανοίγει στον Τζάλμα, σουτ από πλαγια θέση και δεξιά μέσα στην περιοχή, στην εξωτερική πλευρά του δοκαριού και άουτ.

20:15

52': Κίτρινη κάρτα στον Κουλς, είναι πρώτη στο φιλικό και είναι για την Μπριζ.

20:08

20:07

46': Δύο αλλαγές για την Μπριζ. Ο Προυσέζε αντί του Μπουτέλ και Γουέσλεϊ ανί του Ισκιέρδο.

20:07

46': Έξι αλλαγές στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου για τον ΠΑΟΚ. Βελλίδης, Μαλεζας, Ροντρίγκες, Πέλκας, Κίτσιου, Χαρίσης μέσα. Έχουν βγει οι Γλύκος, Περέιρα, Τζιόλης, Μυστακίδης, Πούγγουρας, Μάτος.

20:06

Καλό ματς στο πρώτο 45λεπτο. Καλός επιθετικά ο ΠΑΟΚ, αλλά με προβλήματα στα μετόπισθεν...

19:51

Λήξη α' ημιχρόνου, στο 0-0 Μπριζ και ΠΑΟΚ.

19:50

45': Κόρνερ για την Μπριζ από τα αριστερά, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ.

19:46

41': Συρτό δυνατό σουτ Ντε Μπογκς, σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει ο Γλύκος, που δεν αιφνισιάζεται.

19:45

40': Οφσάιντ ο Βόσεν της Μπριζ.

19:44

39': Φάουλ για τον ΠΑΟΚ με τον Μάτος από τα αριστερά αυτή τη φορά, "κομπίνα" και συρτή κάθετη πάσα στον Περέιρα, πλασέ από τα αριστερά χωρίς δύναμη, μαζεύει εύκολα ο γκολκίπερ των Βέλγων.

19:42

37': Σέντρα-σουτ Λέο Μάτος από τα δεξιά, στην αγκαλιά του γκολκίπερ της Μπριζ, Μπουτέλ.

19:39

35': Καλή στιγμή για την Μπριζ. Σουτ Σίμονς από τα αριστερά μετά από επικίνδυνο γύρισμα προς τα πίσω του Πούγγουρα και βεβιασμένο διώξιμο του Γλύκου, μόλις άουτ.

19:33

29': Αλλαγή για την Μπριζ. Ο Έγκελς στη θέση του Στορμ, που είχε έναν μικροτραυματισμό νωρίτερα.

19:31

27': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Κόρνερ με τον Περέιρα από τα δεξιά για τους Θεσσαλονικείς, διώχνουν οι αμυντικοί προσωρινά, μονοκόμματο σουτ Τζάλμα από το ύψος της περιοχής και δεξιά η μπάλα σταματά στην δεξιά δοκό των Βέλγων.

19:27

23: Διπλή μεγάλη ευκαιρία για την Μπριζ. Ο Ισκιέρδο μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή του ΠΑΟΚ και αφήνει για τον Βόσεν, δυνατό σουτ, αποκρούει ο Γλύκος, στην επαναφορά νέο σουτ από τον Ισκιέρδο, απομακρύνει σε κόρνερ ο τερματοφύλακας των Θεσσαλονικέων, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη του για τους Βέλγους.

19:22

17': Κενό στο κέντρο της άμυνας του ΠΑΟΚ, η μπάλα φτάνει στον Ισκιέρδο, πλασάρει από το ύψος του πέναλτι, μισό μέτρο από το αριστερό δοκάρι του Γλύκου η μπάλα.

19:21

16': Ζυγίζει το πόδι του και σουτάρει από το ύψος της περιοχής ο Τζάλμα, μόλις άουτ...

19:20

15': Ο Τζαβέλλας έβγαλε για τον Λέοβατς, σουτ μέσα από την περιοχή και αριστερά, η μπάλα ψηλά πάνω από την εστία των Βέλγων.

19:17

13': ΔΟΚΑΡΙ για την Μπριζ. Ατομική προσπάθεια του Στορμ, συρτό σουτ, η μπάλα σταματά στη ρίζα της αριστερής δοκού του ΠΑΟΚ.

19:17

12': Σέντρα Τζάλμα από τα δεξιά, ο Μυστακίδης δεν μπορεί να πιάσει σωστά την μπάλα από θεση μέσα αριστερά και χάνεται η ευκαιρία.

19:11

6': Πρώτη φάση στο ματς και είναι για τον ΠΑΟΚ. Λάθος γύρισμα του Ντένζβιλ, κλέβει ο Περέιρα, σουτ από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα φεύγει έξω από το αριστερό δοκάρι της Μπριζ.