2
23:26

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

23:25

Κατά διαστήματα ο Ολυμπιακός έδειξε πολύ καλά στοιχειά, ενώ πέτυχε δύο όμορφα γκολ με τον Φορτούνη, δημιουργό στο ένα και εκτελεστή στο δεύτερο.

23:25

Τέλος του αγώνα δίχως καθυστερήσεις. Ισοπαλία με σκορ 2-2 για Γάνδη και Ολυμπιακό.

23:24

90': Ευκαιρία για τον Ράμαν, ο οποίος βρέθηκε απέναντι στον Καπίνο με γρήγορη αντεπίθεση, αλλά πλάσαρε άουτ.

23:23

89': Από μία κίτρινη σε Κουλιμπαλί και Ντα Κόστα, για μια «κοκορομαχία» που είχαν.

23:21

88': Σουτ του Ντομίνγκεζ, η μπάλα άουτ.

23:21

Άναρχο παιχνίδι πλέον και από τις δύο ομάδες. Τρία λεπτά για τη συμπλήρωση των 90'.

23:16

82': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

23:13

79': Όμορφη ενέργεια από τον Μανθάτη, ο οποίος προωθείται και σουτάρει έξω από την περιοχή, όμως δεν κατάφερε να νικήσει τον αντίπαλο τερματοφύλακα.

23:12

Έχει αλλάξει τελείως ο ρυθμός στο ματς μετά τις πολλές αλλαγές.

23:07

Ο Ντε Λα Μπέγια που μπήκε εδώ και λίγα λεπτά στο ματς, δεν έχει τροφοδοτηθεί για να δείξει πράγματα.

23:06

73': Ωραία ενέργεια από τον Ντομίνγκεζ, όμως το σουτ που επιχείρησε έφυγε ψηλά άουτ.

23:04

70': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

23:02

68': Κόρνερ για τη Γάνδη. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:01

67': Μακρινό σουτ του Ντομίνγκεζ με την μπάλα να καταλήγει στο δοκάρι!

22:56

63': Αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Μπήκαν οι Μανθάτης, Ντα Κόστα, Σεμπά, Ντε Λα Μπέγια, Κασάμι και Ρέτσος. Βγήκαν οι Σιόβας, Μποτία, Τσιμίκας, Πάρντο, Μπουχαλάκης και Φορτούνης

22:54

60': Ο Μπουχαλάκης με πλασέ, δεν βρίσκει στόχο, μετά από γύρισμα του Πουλίδο.