1
21:04

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

21:04

Στο 1-1 Παναθηναϊκός και Οσμάνλισπορ. Καλύτερος από το προηγούμενο φιλικό, αλλά θέλει πολλή δουλειά ακόμη.

21:03

Τέλος του αγώνα.

21:02

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Λουντ.

21:01

90+1': Ο Λέτο μετά από πάσα σε εκτέλεση φάουλ του Μπεργκ δεν βρίσκει όπως θα ήθελε την μπάλα από πλεονεκτική θέση, με την τουρκική άμυνα να απομακρύνει την μπάλα.

20:58

Σκόρερ ο Ρουσέσκου με εκτέλεση φάουλ αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή του Στιλ.

20:58

88': ΓΚΟΛ για την Οσμάνλισπορ!

20:57

87': Κίτρινη κάρτα στον Αμπέντ.

20:55

85': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Ντεμπούτο για το Ρέις που παίρνει τη θέση του Κουτρουμπή. Ο Μαρινάκης πήρε τη θέση του Μέστο.

20:54

84': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:53

83': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με το Λέτο να μην εκμεταλλεύεται το λάθος του Καρσεμάσκας και την πάσα πάρε βάλε του Μπεργκ.

20:48

78': Δυνατό σουτ του Ουμάρ έξω από την περιοχή, η μπάλα μόλις άουτ.

20:45

Ο Βλαχοδήμος τροφοδότησε δεξιά τον Μέστο, ο οποίος γύρισε την μπάλα στην περιοχή και ο επερχόμενος Λουντ με δυνατό πλασέ έκανε το 1-0.

20:45

75': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό με τον Λουντ.

20:44

74': Σε θέση οφσάιντ ο Μέστο.

20:41

71': Κόρνερ για την Οσμάνλισπορ. Πέρασε κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

20:39

69': Κόρνερ για την Οσμάνλισπορ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:38

68': Ο Λέτο προσπάθησε να βρει τον Μπεργκ, αλλά ο Τζουρουξού πρόλαβε κι έδιωξε.

20:37

67': Κόρνερ για την Οσμάνλισπορ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:36

66': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Οι Λέτο και Μπεργκ στις θέσεις των Μπουμάλ και Ιμπάρμπο.

20:36

65': Κόρνερ για την Οσμάνλισπορ. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:33

63': Ο Αμπέντ μετά απο γύρισμα του Μέστο, στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ με σουτ από το ύψος της περιοχής.

20:32

62': Ο Καλιτζασλάν που μόλις είχε περάσει στο παιχνίδι, αιφνιδίασε με εκτέλεση φάουλ τον Στιλ, όμως ο γκολκίπερ του Παναθηναϊκού κατάφερε να αποκρούσει.

20:28

61': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Βιγιαφάνιες ο Βλαχοδήμος.

20:26

56': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Χουχούμης αντί του Χουλτ.

20:25

55': Ο Ντελάρζ από κοντά δεν καταφέρνει να βρει στόχο.

20:21

51': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Λεντέσμα ο Λουντ.

20:18

48': Ο Μπακντεμίρ με ένα αδύναμο σουτ δεν ανησύχησε τον Στιλ.

20:15

46': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Κλωναρίδη ο Αμπέντ.

20:15

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

20:01

Τέλος του πρώτου μέρους. Στο 0-0 οι δύο ομάδες.

19:59

45+1': Σε θέση οφσάιντ ο Γουεμπό.

19:57

45': Αλλαγή για την Οσμάνλισπορ. Στη θέση του τραυματία Ν' Ντιαγέ ο Τσαγκιράνο.