1
21:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

21:53

Τέλος του αγώνα. Ο ΑΠΟΕΛ παίρνει τη νίκη με 2-1. Ο ΠΑΣ φάνηκε πως θέλει δουλειά ακόμη.

21:50

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:48

88': Αλλαγή για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Χαραλάμπους στη θέση του Σωτηρίου.

21:44

84': Αλλαγή για τον ΑΠΟΕΛ. Στη θέση του Βάντερ ο Παπαφώτης.

21:41

82': Αλλαγες για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Ναδάλες ο Ντόλοβατς, στη θέση του Ακόστα ο Μασούρας και στη θέση του Πασχαλάκη ο Κολιοφούκας.

21:40

Δεν βλέπουμε καλό ματς στα τελευταία λεπτά, με πολλά λάθη στο χώρο του κέντρου από τις δύο ομάδες.

21:39

79': Αλλαγές για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Μπρεσάν στη θέση του Ντε Βινσέντι και ο Αρτυματάς στη θέση του Μοράις.

21:39

79': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Μαυροπάνος στη θέση του Μπέριου.

21:34

74': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Καρανίκα ο Δώνης.

21:32

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ με τον Γιάκο να μην καταφέρνει να βρει στόχο από πολύ κοντά, όντας αμαρκάριστος.

21:31

71': Αλλαγή για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Σέρτζιο στη θέση του Μιλάνοφ.

21:28

69': Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ με το σουτ του Ναδάλες να σταματά στα απλωμένα χέρια του Βάτερμαν.

21:28

68': Αλλαγές για τον ΑΠΟΕΛ: Ο Ορλάντι στη θέση του Βινίσιους και Μερκίς στη θέση του Αστίθ.

21:26

67': Κόρνερ για τον ΑΠΟΕΛ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:23

62': Αλλαγή για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Αλωνεύτης στη θέση του Εφραίμ.

21:22

62': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Φερφελή ο Νικολιάς.