0
-
2
20:49

Ο Παναθηναϊκός δεν άρεσε, ωστόσο πήρε με σχετική ευκολία τη νίκη με 2-0, απέναντι σε μια ομάδα 6ης κατηγορίας στην Ολλανδία.

20:49

Τέλος του αγώνα, χωρίς καθυστερήσεις.

20:45

87': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Στις θέσεις των Ιβανόφ και Βλαχοδήμου οι Μίνγκος και Μαυρομμάτης.

20:44

86': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:43

85': Αλλαγή τερματοφύλακα για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Στιλ ο Ξενόπουλος.

20:39

81': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Οι Αγγελόπουλος και Μπουζούκης, στις θέσεις των Λέτο και Ζέκα.

20:39

80': ΓΚΟΛ με εύστοχο χτύπημα πέναλτι ο Λέτο. 2-0 ο Παναθηναϊκός.

20:38

80': Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό που κερδίζει ο Μαρινάκης.

20:37

79': Σέντρα του Χατχηγιοβάννη από δεξιά, ο τερματοφύλακας της Σιλφόλντε όμως βγαίνει και μαζεύει.

20:36

77': Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Οι Χατζηγιοβάννης, Χουχούμης και Στάικος στις θέσεις των Ιμπάρμπο, Μέστο και Χουλτ.

20:32

74': Σε θέση οφσάιντ ο Βλαχοδήμος.

20:31

72': Κεφαλιά του Μέστο στο δεύτερο δοκάρι μετά την εκτέλεση του κόρνερ, όμως η μπάλα απομακρύνθηκε από την ολλανδική άμυνα, πριν περάσει τη γραμμή της εστίας.

20:30

72': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

20:28

Κακός ο ρυθμός στο δεύτερο μέρος. Ο Παναθηναϊκός δεν έχει καταφέρει ακόμη να... λυθεί και αυτό έχει να κάνει λογικά με το γεγονός ότι οι «πράσινοι» βρίσκονται ακόμη στην αρχή της προετοιμασίας τους.

20:26

68': Γυριστή κεφαλιά του Μέστο μετά από εκτέλεση φάουλ του Αμπέντ, η μπάλα άουτ.

20:24

65': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:23

65': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Λουντ ο Μαρινάκης.

20:23

64': ΔΟΚΑΡΙ (οριζόντιο) για τον Παναθηναϊκό με κοντινή προβολή του Αμπέντ, μετά από σέντρα του Βλαχοδήμου από δεξιά.

20:19

61': Εκτέλεση φάουλ του Λέτο λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της ολλανδικής εστίας.

20:15

57': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Μολέντο ο Ευαγγέλου.