-
1
20:18

20:17

90': Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

20:14

87': Μονοκόμματο σουτ από τον Μανιάτη εκτός περιοχής, λίγο άουτ η μπάλα.

20:11

85': Ευκαιρία για τη Βάκερ! Στα σώματα το πρώτο σουτ, καλή επέμβαση του Χουτεσιώτη στη συνέχεια σε σουτ του Χάουζερ.

20:11

85': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

20:07

Ο Μανθάτης κάνει ωραία προσπάθεια, η μπάλα φτάνει στον Πουλίδο και ο τελευταίος με σουτ από το ημικύκλιο ισοφαρίζει.

20:07

80': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:03

77': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μανιάτης πλασάρει και ο Γκρούνβαλντ αποκρούει. Στα σώματα το σουτ του Ντομίνγκεζ.

19:59

Πιέζει ο Ολυμπιακός στα τελευταία λεπτά.

19:55

69': Ωραία προσπάθεια από τον Ντομίνγκεζ, μπαίνει από αριστερά, κάνει το διαγώνιο σουτ και στέλνει την μπάλα λίγο έξω.

19:54

68': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό, στη θέση του Καπίνο ο Χουτεσιώτης και σε αυτή του Ζντιέλαρ ο Μανιάτης.

19:51

64': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:49

Προσπαθεί να αναπτυχθεί από τα πλάγια ο Ολυμπιακός.

19:45

59': Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί νέο κόρνερ, ο Γούτας παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:45

58': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

19:41

54': Εκτελεί φάουλ ο Ντομίνγκεζ, η μπάλα φτάνει στον Πουλίδο και το σουτ του τελευταίου φεύγει άουτ.

19:36

50': Μακρινό σουτ απο τον Πιρκλ, άουτ φεύγει η μπάλα.

19:33

46': Όλους τους παίκτες πλην του Καπίνο άλλαξε ο Ολυμπιακός. Ντομίνγκεζ, Πουλίδο, Μπέρτος, Γούτας, Ανδρούτσος, Τσιμίκας, Ζντιέλαρ, Ρέτσος, Μανθάτης και Πάρντο αυτοί που μπήκαν.

19:32

19:18

Λήξη α' ημιχρόνου. Βάκερ - Ολυμπιακός 1-0.

19:17

45': Φάση διαρκείας έξω από τα καρέ των Αυστριακών, ο Γιαννιώτας κινείται περιμετρικά της περιοχής από τα αριστερά, πιάνει το φαλτσαριστό σουτ, που φεύγει έξω από το δεξί δοκάρι του Γκρούνβαλντ.

19:13

40': Ο Πίχλμαν βγαίνει στην κόντρα, μπαίνει από τα δεξιά, αλλά ο Καπίνο διώχνει με τα πόδια.

19:12

39': Σέντρα Μαζουακού από τα αριστερά, ο Σεμπά από κοντά δεν θα μπορεσει να νικήσει ο Γκρούνβαλντ.

19:09

37': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιώτα.

19:08

36': Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό. Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ από το ημικύκλιο, ο Γκρούνβαλντ διώχνει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

19:06

34': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη. Η μπάλα καταλήγει στον Σεμπά, που τη στέλνει πολλά μέτρα άουτ.

19:04

32': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:57

25': Δυνατό σουτ Φορτούνη από το ημικύκλιο, διώχνει σε κόρνερ ο Γκρούνβαλντ. Στην εξέλιξη της φάσης, το κόρνερ του Φορτούνη απομακρύνθηκε από τους αμυντικούς.

18:56

Ο Κερσμπάουμ κερδίζει την μπάλα από τη μεσαία γραμμή, ξεφεύγει από τα δεξιά και με δυνατό διαγώνιο σουτ ανοίγει το σκορ για τους Αυστριακούς.

18:56

23': ΓΚΟΛ για τη ΒΑΚΕΡ!

18:51

19': Κόρνερ για τη Βάκερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:50

17': Σουτ Ρίεμαν, πέφτει και διώχνει ο Καπίνο.

18:49

16': Ο Γκρούνβαλντ βγαίνει και προλαβαίνει προ του Ολαϊτάν, μετά την παράλληλη σέντρα από τα αριστερά του Σεμπά.

18:47

14': Ο Φορτούνης κινείται έξω από την περιοχή της Βάκερ, πιάνει το σουτ, η μπάλα άουτ.

18:46

13': Καλή στιγμή για τη Βάκερ. Ο Ρίεμαν κινείται μέσα στην περιοχή, σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, πέφτει και διώχνει ο Καπίνο.

18:43

Βροχερός ο καιρός στο Λάνγκενφελντ, με το φιλικό να διεξάγεται υπό τους προβολείς, που έχουν ανάψει.

18:41

8': Λάθος των αμυντικών της Βάκερ, ο Κασάμι κλέβει, συρτό σουτ από το ύψος της περιοχής, η μπάλα καταλήγει άουτ.

18:40

7': Σουτ Σίλερ μέσα από την περιοχή, η μπάλα φεύγει δύο μέτρα από το δεξί δοκάρι του Καπίνο.