1
23:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ.

23:51

Πρόκριση για τους Βέλγους που κατέκτησαν τη δεύτερη θέση. Αποκλεισμός για τη Σουηδία και τέλος εποχής για τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς.

23:50

Τέλος του αγώνα. Το Βέλγιο παίρνει τη νίκη με 1-0 με το γκολ του Ναϊγκολάν στο 84'.

23:50

90+3': Αλλαγή για το Βέλγιο. Στη θέση του Αζάρ ο Οριγκί.

23:48

Κι άλλο κόρνερ για το Βέλγιο. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό.

23:48

Κόρνερ για το Βέλγιο. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

23:47

90+1': Σουτ του Μπεντέκε από το πέναλτι, ο Ίσακσον πέφτει και απομακρύνει.

23:47

90': Σουτ του Ντε Μπρόινε από το ύψος της περιοχής, η μπάλα μόλις άουτ.

23:43

87': Αλλαγή για το Βέλγιο. Στη θέση του Λουκάκου ο Μπεντέκε.

23:43

86': Σουτ του Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς μέσα από την περιοχή, η μπάλα μόλις άουτ.

23:42

Ο Ναϊγκολάν βρήκε χώρο και σούταρε έξω από την περιοχή, νικώντας τον Ίσακσον για το 1-0.

23:41

84': ΓΚΟΛ για το Βέλγιο με τον Ναϊγκολάν!

23:40

83': Ο Γκρανκβιστ δεν καταφέρνει να σκοράρει με κοντινή προσπάθεια.

23:39

82': Αλλαγή για τη Σουηδία. Ο Ζενγκίν στο ματς αντί του Φόρσμπεργκ.

23:39

82': Κόρνερ για τη Σουηδία.

23:37

81': Κόρνερ για το Βέλγιο. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:37

80': Σουτ του Μέρτενς μετά από όμορφη ατομική ενέργεια, ο Ίσακσον αποκρούει εντυπωσιακά.

23:36

79': Σουτ του Λουκάκου με πλάτη στο τέρμα, η μπάλα άουτ.

23:32

75': Εκτέλεση φάουλ από τον Ιμπαΐμοβιτς, ο Τιμπό Κουρτουά αποκρούει με υπερένταση.

23:31

74': Σε θέση οφσάιντ ο Λουκάκου.

23:29

73': Μεγάλη ευκαιρία για το Βέλγιο με τον Λουκάκου να μην καταφέρνει να νικήσει στο ένας με έναν τον Ίσακσον.

23:27

70': Αλλαγή για το Βέλγιο. Στη θέση του Καράσκο ο Μέρτενς.

23:27

70': Αλλαγή για τη Σουηδία. Στη θέση του Λάρσον ο Τζίμι Ντουρμάζ.

23:25

Κόρνερ για τη Σουηδία. Δεν το αξιοποιεί.

23:24

67': Κόρνερ για το Βέλγιο. Περνάει κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

23:23

67':Κόρνερ για το Βέλγιο. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:23

66': Σουτ του Ντε Μπρόινε από το ύψος της περιοχής, ο Ίσακσον αποκρούει.

23:22

65': Κόρνερ για τη Σουηδία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

23:21

64': Ένα γυριστό ψηλοκρεμαστό του Λουκάκου μέσα από την περιοχή, ο Ίσακσον μπλοκάρει την μπάλα.

23:20

63': Αλλαγή για τη Σουηδία. Στη θέση του Μπεργκ ο Γκουιντέτι.