Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:51

Τέλος του αγώνα! Η Ισλανδία παίρνει τη νίκη με 2-1 και την πρόκριση στους «16».

20:50

Αντεπίθεση για την Ισλανδία με τον Τράουστασον να πλασάρει από κοντά κάνοντας το 2-1!

20:50

90+4': ΓΚΟΛ για την Ισλανδία!

20:49

90+3': Κόρνερ για την Αυστρία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:47

4 λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:45

90': Κόρνερ για την Αυστρία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:43

87': Κόρνερ για την Ισλανδία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:42

86': Αλλαγή για την Ισλανδία. Στη θέση του Γκούντμουντσον, ο Ίνγκασον.

20:40

84': Κόρνερ για την Αυστρία. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

20:38

83': Κίτρινη κάρτα στον Χάλντορσον

20:38

81': Κόρνερ για την Αυστρία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:38

Στο μεταξύ ο Άρνασον έχει δεχτεί κίτρινη κάρτα.

20:36

80': Αλλαγή για την Ισλανδία. Στη θέση του Σίγκθορσον, ο Τράουστασον.

20:34

78': Αλλαγή για την Αυστρία. Στη θέση του Σάμπιτζερ, ο Γιάντσερ.

20:33

Μπήκαμε στο τελευταίο 15λεπτο του αγώνα. Πολύ καλός ο ρυθμός στο ματς.

20:30

74': Κόρνερ για την Ισλανδία. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:28

72': Σουτ του Σοπφ, η μπάλα απομακρύνεται από τον Χάλντορσον, πριν περάσει τη γραμμή της εστίας.

20:27

71': Αλλαγή για την Ισλανδία. Στη θέση του Μπόντβαρσον ο Ε. Μπγιάρνασον.

20:27

70': Κίτρινη κάρτα στον Γιάνκο για διαμαρτυρία.

20:25

69': Ο Γιάνκο με κοντινό πλασέ, στέλνει την μπάλα να περάσει μόλις άουτ.

20:21

65': Σουτ του Γκίλφι Σίγκουρντσον μέσα από την περιοχή, ο Άλμερ αποκρούει σωτήρια με τις γροθιές.

20:21

65': Σουτ του Αρναούτοβιτς από μακριά, η μπάλα απελπιστικά άουτ.

20:20

Οι Αυστριακοί έχουν πάρει τώρα την πρωτοβουλία των κινήσεων και πιέζουν για να πετύχουν και δεύτερο τέρμα.

20:17

Σκόρερ ο Σοπφ μετά από εξαιρετική ενέργεια και σουτ μέσα από την περιοχή. Είχε προηγηθεί όμορφος συνδυασμός με τον Αλάμπα.

20:16

60': ΓΚΟΛ για την Αυστρία!