4
06:03

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή σας ημέρα!

06:01

Απόλυτα δίκαια στον τελικό του Κόπα Αμέρικα η Αργεντινή, η οποία περιμένει να μάθει τον αντίπαλο της από τον άλλον ημιτελικό ανάμεσα σε Κολομβία και Χιλή (ξημερώματα Πέμπτης στις 3.00).

05:59

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΗΠΑ - Αργεντινή 0-4.

05:58

Εντυπωσιακό: Οι Αμερικανοί δεν έκαναν ούτε μία τελική, αφού δεν μπορούν να μετρήσουν ως τέτοιες κάποιες σέντρες!

05:55

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

05:54

89': Οφσάιντ ο Μέσι. Σωστό.

05:51

Ο Μέσι κλέβει έξω από την περιοχή και βγάζει στον Ιγκουαΐν, στο τετ α τετ από το ύψος της μικρής περιοχής το πλασέ του καταλήγει στα δίχτυα και 0-4

05:51

86': ΓΚΟΛ για την ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ!

05:49

84': Τρίτη αλλαγή και για τις ΗΠΑ. Ο Κουέστα αντί του Ρόχο.

05:49

83': Κόρνερ για την Αργεντινή από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

05:48

82': Μεγάλη ευκαιρία για την Αργεντινή. Ο Μέσι μπήκε από τα δεξιά, σουτ, διώχνει σωτήρια ο Γκουζάν.

05:45

79': Σέντρα-σουτ Ζούσι από τα αριστερά, άουτ...

05:43

78': Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους οι ΗΠΑ. Ο Νάγκμπε αντί του Ντέμπσεϊ.

05:43

78': Ο Λαμέλα επιχειρεί το σουτ από θέση μέσα αριστερά και αρκετά πλάγια, πλάγιο η μπάλα!

05:38

72': Σέντρα-σουτ Λαμέλα από τα αριστερά, κανένα πρόβλημα για τον Γκουζάν.

05:34

68': Κόρνερ για την Αργεντινή από τα δεξιά με τον Μέσι, περνά ανεκμετάλλευτο.

05:33

67': Κόρνερ για τις ΗΠΑ με τον Μπράντλεϊ, μαζεύει ο Ρομέρο.

05:33

67': Σέντρα-σουτ Ζάρντες, κανένα πρόβλημα για τον Ρομέρο.

05:31

65': Αναγκαστική αλλαγή για την Αργεντινή. Ο Λαμέλα στη θέση του Λαβέτσι.

05:28

Άσχημο πέσιμο του Λαβέτσι, προσπαθώντας να προλάβει μια χαμένη μπαλιά, πέφτει με την πλάτη πίσω από μια διαφημιστική πινακίδα. Βγαίνει με το φορείο, έχει χτυπήσει στο χέρι του.

05:26

61': Δεύτερη αλλαγή για τις ΗΠΑ. Ο Μπίρνμπαουμ στη θέση του Μπέκερμαν.

05:25

60': Πρώτη αλλαγή για την Αργεντινή. Ο Μπίλια στη θέση του Φερνάντεζ, ο οποίος τραυματίστηκε στην τελευταία φάση.

05:23

58': Οφσάιντ ο Φερνάντεζ. Σωστή υπόδειξη.

05:15

Ο Μπανέγκα βγάζει την μπαλιά στην πλάατη της άμυνας των ΗΠΑ, σουτ Ιγκουαΐν στο τετ α τετ, αποκρούει προσωρινά ο Γκουζάν, στην επαναφορά νέι σουτ από τον σέντερ φορ της αλμπισελέστε και 0-3.

05:15

50': ΓΚΟΛ για την ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ!

05:13

48': Οφσάιντ ο Ιγκουαΐν. Σωστή υπόδειξη.

05:11

05:11

46': Πρώτη αλλαγή για τις ΗΠΑ. Ο Πούλισιτς στη θέση του Βοντολόβσκι.