2
23:55

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

23:53

Στο... σπίτι της η Τσεχία, νίκησε με δύο γκολ διαφορά, είναι τρίτη στον τέταρτο όμιλο και περιμένει η Τουρκία αναφορικά με την συνέχεια της στο EURO.

23:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Τσεχία - Τουρκία 0-2.

23:48

90'+2: Συρτό σουτ Τοσούν από το ύψος της περιοχής, άουτ.

23:46

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:46

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Τουρκία. Ο Τοσούν αντί του Γιλμάζ

23:46

90': Τρίτη αλλαγή για την Τσεχία. Ο Κολάρ αντί του Πλασίλ.

23:44

88': Κίτρινη κάρτα στον Σούραλ. Το μόνο που έχει κάνει ο Τσέχος από την ώρα που μπήκε στο ματς.

23:41

85': Σέντρα-σουτ από τα δεξιά του Νταρίντα, διώχνει σε κόρνερ ο Βολκάν Μπαμπατζάν. Στην εξέλιξη της φάσης το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

23:39

83': Ευκαιρία για την Τουρκία για τρίτο γκολ! Φάση διαρκείας στα καρέ της Τσεχίας, σουτ Σαχάν μέσα απο την περιοχή και μόνος απέναλτι από τον Τσεχ, άουτ!

23:39

83': Κόρνερ για την Τουρκία πλασαριστά από τα αριστερά η μπάλα απομακρύνεται...

23:37

81': Καλό σουτ του Νταρίντα έξω από την περιοχή, αποκρούει ο Βολκάν Μπαμπατζάν.

23:34

77': Κόρνερ για την Τσεχία με τον Σουράλ, κεφαλιά του Σίβοκ, πάνω από την εστία της Τουρκίας.

23:32

75': Σέντρα Γκιονούλ από τα δεξιά, κεφαλιά Αρντά, πάνω από την εστία της Τσεχίας.

23:27

71': Δεύτερη αλλαγή και για την Τσεχία. Ο Σούραλ αντί του Ντότσκαλ.

23:26

70': Δεύτερη αλλαγή για την Τουρκία. Ο Σαχάν στη θέση του Εμρέ.

23:21

Εκτέλεση-φάουλ γέμισμα στα καρέ της Τσεχίας, η μπάλα φτάνει στον Τοπάλ, ο οποίος στρώνει μέσα στην περιοχή για τον Τουφάν, δυνατό σουτ από τα δεξιά και στα δίχτυα, 0-2

23:21

65': ΓΚΟΛ για την ΤΟΥΡΚΙΑ!

23:20

64': Υπόδειξη για φάουλ στον Αρντά Τουράν, αν και έβγαινε τετ α τετ... Λάθος έπρεπε να εξελιχθεί η φάση κανονικά.

23:19

63': Κόρνερ για την Τουρκία με τον Τουράν από τα δεξιά, χωρίς τύχη.

23:19

62': Σουτ από τον Νέτσιντ, μπλοκάρει ο Βολκάν.

23:16

59': Αλλαγή για την Τουρκία. Ο Εζιακούπ αντί του Σεν.

23:15

58': Καλή στιγμή για την Τσεχία. Ντότσκαλ, από τα πλάγια και δεξιά στρώνει για τον Νταρίντα, μπλοκάρει ο Βολκάν Μπαμπατζάν.

23:15

58': Δυνατό σουτ από τον Εμρέ, δεν θα βρει στόχο...

23:13

56': Κόρνερ για τους Τσέχους και αυτό περνά ανεκμετάλλευτο...

23:13

56': Αλλαγή για την Τσεχία. O Σκόντα στη θέση του Παβέλκα.

23:10

54': Κόρνερ για την Τουρκία, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:09

53': Αδύναμο σουτ Κρεΐτσι, στα χέρια του Μπαμπατζάν.

23:07

51': Μικρή διακοπή καθώς συγκρούστηκαν ο Σίβοκ, ο Παβέλκα και ο Γκιονούλ, που βρίσκονται στο έδαφος, με τον Τούρκο να έχει σχίσει το φρύδι του και να έχει αιμορραγήσει. Ο Γκιονούλ βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου για να του προσφερθούν οι πρώτες βοήθειες και το ματς αρχίζει ύστερα από δύο περίπου λεπτά.

23:06

50': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλτά.

22:45

45': Κόρνερ για την Τσεχία. Εκτελεί πλασαριστά ο Ντότσκαλ για τον Κρεΐτσι, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

22:38

39': Κίτρινη κάρτα στον Παβέλκα.

22:37

38': Ξαφνικό σουτ έξω από την περιοχή του Πλασίλ, δύσκολα σε κόρνερ ο Μπαμπατζάν, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

22:36

36': Κίτρινη κάρτα στον Πλασίλ.

22:34

35': Κίτρινη κάρτα στον Κοϊμπάσι.

22:30

31': Ο Ντότσκαλ βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, τυφλό διώξιμο των αμυντικών της Τουρκίας, κεφαλιά-πάσα Νέτσιντ, κοντινή προβολή του Καντεράμπεκ από το δεύτερο δοκάρι, άουτ.

22:25

24': Ο Νέτσιντ μέσα από την περιοχή θα σουτάρει, η μπάλα θα φύγει πάνω από την εστία του Μπαμπατζάν.

22:23

24': Ο Καντεράμπεκ δεν θα καταφέρει να νικήσει τον Μπαμπατζάν, που διώχνει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

22:18

18': Σουτ Τοπάλ έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άουτ.

22:16

16': ΔΟΚΑΡΙ για την Τσεχία. Στην εξέλιξη της φάσης ο Σίβοκ πιάνει την κεφαλιά από την καρδιά της άμυνας της Τουρκίας και η μπάλα σταματά στη ρίζα της δεξιάς δοκού.

22:16

16': Ο Νταρίντα πιάνει το σουτ λίγο έξω από την περιοχή, κόντρα και κόρνερ.

22:10

Κλέβουν από τα δεξιά οι Τούρκοι, ο Εμρέ θα βγάλει τη σέντρα και ο Γιλμάζ με σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής θα κάνει το 0-1.

22:09

10': ΓΚΟΛ για την ΤΟΥΡΚΙΑ!

22:04

5': Ο Νέτσιντ γυρνά για τον Νταρίντα, ο οποίος θα στείλει την μπάλα αουτ.

22:01

1': Πρώτο κόρνερ στο παιχνίδι για την Τσεχία, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:01

Έναρξη της αναμέτρησης.

21:59

Όλα έτοιμα για τη σέντρα.

21:57

Με 6 βαθμούς προηγείται στον όμιλο η Ισπανία και ακολουθεί με 4 η Κροατία.

21:55

Ακούγονται οι εθνικοί ύμνοι των δύο ομάδων, ξεκινώντας από αυτόν της Τουρκίας.

21:54

Ένα βαθμό έχει η Τσεχία, κανέναν οι Τούρκοι.

21:43

Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε το ματς μεταξύ της Τσεχίας και της Τουρκίας για την 3η αγωνιστική του τέταρτου ομίλου του EURO.