0
23:50

Σας ευχαριστούμε. Καλό ξημέρωμα.

23:49

Εμφανώς ανώτερη η Πορτογαλία, δεν νίκησε όμως τον Άλμερ, με συνέπεια η δεύτερη ισοπαλία της στη διοργάνωση να είναι γεγονός. Μοιραίος ο Ρονάλντο με ένα χαμένο πέναλτι και πολλές ευκαιρίες.

23:49

Τέλος αγώνα: Πορτογαλία - Αυστρία 0-0.

23:46

91': Oφσάιντ με σχετική καθυστέρηση για παίκτη της Αυστρίας. Διαμαρτυρίες από τον Πέπε.

23:45

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:42

89': Τρίτη αλλαγή για την Πορτογαλία. Ο Ράφα Σίλβα στη θέση του Νάνι.

23:41

87': Τρίτη αλλαγή για την Αυστρία. Ο Βίμερ στη θέση του Ιλσάνκερ.

23:41

86': Κίτρινη στον Σεπφ.

23:40

85': Ούτε τώρα ο Ρονάλντο! Ο άσος της Ρεάλ Μαδρίτης παραβιάζει την εστία του Άλμερ, αλλά βρίσκεται σε θέση οφσάιντ. Σωστή η απόφαση.

23:39

85': Δεύτερη αλλαγή για την Αυστρία. Ο Χιντερσέερ στη θέση του Ζάμπιτσερ.

23:38

83': Δεύτερη αλλαγή για την Πορτογαλία. Ο Έντερ στη θέση του Γκόμες.

23:36

Τελικές: 20-3.

23:35

Δεν είναι η μέρα του "CR7".

23:34

79': Ο Ρονάλντο εκτελεί και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Άλμερ!

23:33

78': Κίτρινη για τον Χιντερέγκερ.

23:33

78': ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ! Το κερδίζει ο Ρονάλντο από τον Χιντερέγκερ. Σωστή η απόφαση.

23:29

Έχει πέσει κάπως ο ρυθμός. Η Αυστρία έχει ισορροπήσει την κατάσταση.

23:26

71': Πρώτη αλλαγή για την Πορτογαλία. Ο Ζοάο Μάριο στη θέση του Κουαρέσμα.

23:23

Ο Άλμερ έχει ήδη καταγράψει 6 αποκρούσεις.

23:20

65': Εκτέλεση φάουλ του Ρονάλντο, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

23:19

65': Πρώτη αλλαγή για την Αυστρία. Ο Σεπφ στη θέση του Αλάμπα.

23:16

62': Κόρνερ παραχωρεί ο Χιντερέγκερ. Ο Κουαρέσμα εκτελεί από δεξιά, ο Φουχς απομακρύνει με κεφαλιά.

23:15

60': Κίτρινη στον Φουχς για φάουλ στον Κουαρέσμα.

23:12

58': Οφσάιντ ο Ζάμπιτσερ. Σωστή η απόφαση.

23:11

56': Ο Κουαρέσμα εκτελεί από δεξιά, ο Ρονάλντο παίρνει την καρφωτή κεφαλιά, ο Άλμερ του λέει και πάλι "όχι". Έξαλλος, ο "CR7".

23:10

55': Δυνατό σουτ του Ρονάλντο, ο Άλμερ πέφτει στην αριστερή του γωνία και παραχωρεί κόρνερ.

23:06

52': Κόρνερ από δεξιά για την Πορτογαλία. Ο Κουαρέσμα εκτελεί, ο Μπαουμγκάρτλινγκερ απομακρύνει.

23:02

47': Κίτρινη στον Χάρνικ για φάουλ στον Μουτίνιο.

23:01

46': Σουτ του Ιλσάνκερ, σε ετοιμότητα ο Πατρίσιο.

23:01

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

22:47

Η ομάδα του Φερνάντο Σάντος ήταν εμφανώς ανώτερη, αλλά ο Άλμερ και η... αστοχία κράτησαν το 0-0. Το δεύτερο μέρος αναμένεται με μεγάλο ενδιαφέρον, δεδομένου ότι και η Αυστρία ήταν απειλητική σε μερικές περιπτώσεις.

22:45

Τέλος α' ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις: Πορτογαλία-Αυστρία 0-0.

22:44

44': Οφσάιντ ο Νάνι.