20:51

20:51

Λήξη της αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

20:51

90'+5: Στα σώματα η εκτέλεση του Σίγκουρντσον, έξω φεύγει στη συνέχεια το σουτ του Γκούντιονσεν.

20:49

90'+3: Σε εξαιρετική θέση κερδίζει φάουλ ο Φινμπόγκασον. Ακριβώς πριν μπει στην περιοχή.

20:48

90'+2: Συρτό μακρινό σουτ από τον Σαλάι, εύκολα ο Χάλντορσον.

20:47

90'+1: Κίτρινη στον Νάγκι.

20:46

20:44

Ο Κλάινχαϊσλερ δίνει στον Γκέρα, εκείνος βρίσκει τον Νίκολιτς, που κάνει το παράλληλο γύρισμα, και ο Σάιβαρσον τη στέλνει άθελά του στα δίχτυα της ομάδας του.

20:43

88': ΓΚΟΛ για την ΟΥΓΓΑΡΙΑ!

20:40

85': Σαλάι αντί Γιούχας για την Ουγγαρία.

20:39

84': Γκούντγιονσεν αντί Σίγκθορσον για την Ισλανδία.

20:39

83': Κίτρινη στον Κλάινχαϊσλερ.

20:36

81': Κίτρινη στον Κάνταρ.

20:32

79': Κίτρινη στον Σάιβαρσον.

20:31

76': Ο Τζούτζακ εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Χάλντορσον μπλοκάρει.

20:30

75': Κίτρινη στον Φινμπόγκασον.

20:28

72': Σουτ εκτός περιοχής από τον Μπόντε, εύκολα μπλοκάρει ο Χάλντορσον.

20:27

72': Κόρνερ για την Ουγγαρία, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:25

69': Στη θέση του Μπέντβαρσον ο Φινμπόγκασον για την Ισλανδία.

20:22

67': Νίκολιτς και Μπόντε μπήκαν, αντί Στίμπερ και Πρίσκιν για την Ουγγαρία.

20:22

66': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Τζούτζακ, μπλοκάρει ο Χάλντορσον.

20:21

66': Χάλφρεντσον αντί Γκούναρσον για την Ισλανδία.

20:20

64': Στην περιοχή ο Νάγκι, κόβεται ακριβώς πριν σουτάρει.

20:15

60': Ο Σίγκουρντσον βγάζει τη σέντρα, ο Σίγκθορσον παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί, αλλά έχει συλληφθεί ούτως ή άλλως σε θέση οφσάιντ.

20:12

57': Ο Σκούλαρσον εκτελεί φάουλ, ο Μπιάρνασον πιάνει το ψαλιδάκι και αστοχεί.

20:10

Οι Μαγυάροι έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων.

20:06

50': Ο Κλάινχαϊσλερ κάνει σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:41

42': Κίτρινη στον Γκούντμουντσον.

19:40

Ο Σίγκουρντσον αναλαμβάνει την εκτέλεση, σημαδεύει τη δεξιά γωνιά του Κίραλι και ευστοχεί.

19:39

40': ΓΚΟΛ για την ΙΣΛΑΝΔΙΑ!

19:38

38': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Ισλανδία! Εκτελείται κόρνερ, ο Κίραλι χάνει εντελώς μόνος του την μπάλα και στη συνέχεια ο Κάνταρ ανατρέπει τον Γκούναρσον.

19:34

34': Διαγώνιο φαλτσαριστό σουτ του Κλάινχαϊσλερ από μέσα δεξιά, άουτ φεύγει η μπάλα.

19:31

31': Μεγάλη ευκαιρία για την Ισλανδία! Ο Γκούντμουντσον παίρνει την μπάλα εντός περιοχής, κάνει από μέσα δεξιά το πλασέ και ο Κίραλι αποκρούει.