0
19:52

Τελικό στην Καρδίτσα

19:49

90+1': Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Σιαράβας μπλοκάρει δύσκολα με διπλή προσπάθεια

19:48

90': Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:43

Νέα καλή ευκαιρία για τους Καρδιτσιώτες

19:42

83': Κεφαλιά του Ρόβα, ο Κουδουνάς πέφτει στην δεξιά γωνιά του και απομακρύνει

19:42

Καλή στιγμή για την Αναγέννηση

19:41

82': Ανάποδο ψαλίδι του Χλωρού, η μπάλα στην αγκαλιά του Κουδουνά

19:39

- Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο

19:38

81': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για την Αναγέννηση. Εκτός ματς ο Γήτας, μέσα ο Μίχος

19:34

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Βατανιακός. Στη θέση του Γιαννούλη ο Κατσαρός

19:32

75': Δεύτερη αλλαγή για την Καρδίτσα. Εκτός αγώνα ο Μπουντούρης, στο ματς ο Κρανιώτης

19:30

- Μπήκαμε στο τελευταίο εικοσάλεπτο, προσπαθεί ο Βατανιακός αλλά η Αναγέννηση δείχνει να ελέγχει το ματς και κρατά με άνεση το 1-0, καθώς δεν δέχεται πίεση

19:29

70': Μακρινό σουτ του Κουλίδη, η μπάλα ψηλά, δεν ανησυχεί ο Σιαράβας

19:27

Πρώτη αλλαγή για την Αναγέννηση, είναι αναγκαστική, καθώς ο Μπουσινάκης αποχώρησε τραυματίας

19:26

68': Στη θέση του Μπουσινάκη ο Γεωργακόπουλος

19:25

67': Κάρτα στον Μπιτέλη

19:23

67': Επικίνδυνη σέντρα προς τον Χλωρό, ο Κουδουνάς δεν μπλοκάρει και οι αμυντικοί απομακρύνουν

19:22

66': Αλλαγή για τον Βατανιακό, ο Λύρας στη θέση του Ποτουρίδη

19:14

57': Κεφαλιά του Χλωρού, ο Κουδουνάς μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα

19:13

55': Κάρτα στον Λαγδάρη

19:09

52': Διαγώνιο σουτ του Μπουσινάκη από εξαιρετική θέση, η μπάλα κοντράρει σε αμυντικό και φεύγει έξω

19:05

48': Μετά από φάση διαρκείας στα καρέ του Βατανιακού ο Δημόπουλος δεν μπορεί να σουτάρει σωστά και ενώ ήταν σε θέση για γκολ

19:03

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος

19:02

Στη θέση του Μπουζούκη ο Ζαγοριανός. Πρώτη αλλαγή για τον Βατανιακό

18:46

Ημίχρονο στην Καρδίτσα

18:45

45': Ένα το λεπτό της καθυστέρησης για το πρώτο μέρος

18:43

43': Ο Μπουντούρης δοκιμάζει τα πόδια του από μακριά, άουτ η μπάλα

18:42

Ο Βατανιακός έχει ισορροπήσει κάπως στο ματς, αλλά δεν δείχνει ικανός να απειλήσει

18:41

41': Επικίνδυνη σέντρα του Κουλίδη, ο Κουκούλης απομακρύνει για την Αναγέννηση

18:37

- Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου μέρους

18:34

33': Ο Μπουντούρης το εκτέλεσε, δεν ανησυχεί ο Κουδουνάς

18:33

Φάουλ σε καλή θέση για την Αναγέννηση Καρδίτσας

18:26

26' Τεράστια ευκαιρία για την Αναγέννηση. Ο Μπουντούρης γυρίζει παράλληλα την μπάλα στον Χλωρό, αλλά αυτός δεν μπορεί να πλασάρει

18:20

- Έχει πέσει ο ρυθμός στην Καρδίτσα, πάντα στο 1-0 οι γηπεδούχοι. Φτάσαμε στο 20'...

18:14

Σε παθητικό ρόλο ο Βατανιακός, η Αναγέννηση είναι αυτή που εξακολουθεί να πιέζει, έχοντας τον απόλυτο έλεγχο στο ματς

18:11

10': Ευκαιρία για την Αναγέννηση με τον Χλωρό, αλλά ο Κουδουνάς του λέει όχι και κρατά το 1-0

18:07

- Δυνατά ξεκίνημα από την Αναγέννηση Καρδίτσας που συνεχίζει την πίεση της

18:03

2': Ο Μπουσινάκης έφυγε στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, πλασάρει με το αριστερό και γράφει το 1-0

18:02

ΓΚΟΛ η Αναγέννηση

18:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι στην Καρδίτσα

Σιαράβας, Κουκούλης, Ρόβας, Γκουγκούδης, Δημόπουλος, Υφαντής, Γήτας, Μπουσινάκης, Μπιτέλης, Μπουντούρης, Χλωρός.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
Κουδουνάς, Κολαξίδης, Γιαλαμίδης, Γιαπιτζής, Λαγδάρης, Μπουζούκης, Κουλίδης, Ποτουρίδης, Λαζαρίδης, Φουλίδης, Γιαννούλης.
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας). Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Σίπκας (Πέλλας). 4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)