2
19:33

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

19:33

Τέλος του αγώνα. Η ΑΕΛ νίκησε με 2-1 και παίρνει εκτός από την άνοδο και το πρωτάθλημα στη Β' Εθνική!

19:29

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:29

Συνεχίζεται το παιχνίδι.

19:27

Ο Καβουσάκης φαίνεται να πονάει στη μέση κι ως εκ τούτου υπάρχει μικρή διακοπή στο ματς.

19:27

88': Σέντρα του Ματσούκα από δεξιά, ο Καβουσάκης με διπλή προσπάθεια θα μπλοκάρει την μπάλα.

19:22

83': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Στη θέση του τραυματία Μαρή, ο Μακρίδης.

19:22

83': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Πάτο, ο Χοτζάλι.

19:18

79': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Στη θέση του Μουστάκη ο Αναστασίου.

19:16

77': Σουτ του Μουστάκη, ο Καβουσάκης με διπλή προσπάθεια μαζεύει την μπάλα.

19:14

75': Σε θέση οφσάιντ ο Μουστάκης.

19:13

74': Σε θέση οφσάιντ ο Πάτο.

19:13

74': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:12

73': Σουτ του Κουτσιανικούλη, ο Παγούδης αποκρούει με τα ακροδάχτυλα.

19:09

70': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:09

69': Φάουλ του Ματσούκα, η μπάλα άουτ.

19:03

Η ΑΕΛ κάνει το 1-2 ανατρέποντας το σκορ, με ένα φοβερό σουτ του Βαρέλα έξω από την περιοχή.

19:03

64': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ με τον Βαρέλα.

19:01

61': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό, στη θέση του Ταμπάκη ο Χριστόπουλος.

19:01

61': Ο Ματσούκας εκτελεί το φάουλ, η μπάλα βρίσκει τον Κωστόπουλο και καταλήγει άουτ.

18:59

60': Κίτρινη κάρτα στον Ρέντζα.

18:56

Αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Λαμπρόπουλου ο Κουτσιανικούλης.

18:55

Ο Βαρέλα εκτέλεσε το φάουλ από δεξιά και ο Γιοβάνοβιτς ανενόχλητος στο δεύτερο δοκάρι νίκησε με το κεφάλι τον Παγούδη για το 1-1.

18:55

56: ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ με κεφαλιά του Γιοβάνοβιτς.

18:53

54': ΓΚΟΛ για τον Αχαρναϊκό με τον Παπατόλιο να σουτάρει στην κίνηση και να νικά τον Καβουσάκη, μετά από σέντρα του Παβίσεβιτς από αριστερά. 1-0 το σκορ.

18:52

53': Κεφαλιά του Σωτηράκου μετά από εκτέλεση φάουλ του Ματσούκα, η μπάλα άουτ.

18:50

Τίποτα σημαντικό μετά από πέντε λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο.

18:45

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο για τον Αχαρναϊκό.

18:45

46': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Πανούσης αντί του Ροβίθη.