1
19:45

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:44

Σώθηκε και μαθηματικά με αυτό το βαθμό ο Πανελευσινιακός ανεξερτήτως με το τι θα γίνει με τις ανοιχτές δικαστικές υποθέσεις. Και αυτόματα έπεσε η Ζάκυνθος... Όσο για τη Λαμία, δεν έκανε το 2-0 και στο τέλος δέχθηκε το γκολ, που πλήγωσε την αξιοπιστία της.

19:38

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - Πανελευσινιακός 1-1.

19:35

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:31

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Λαμία. Ο Αλεξίου στη θέση του Σιλιγαρδάκη.

19:30

85': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιτσάνη.

19:28

Κάθετη του Λίτσου στον Γιαννιτσάνη, που μπαίνει από τα δεξιά και πλάγια στην περιοχή, διαγώνιο συρτό σουτ, η μπάλα περνά κάτω από το σωμα του Πίτκα και 1-1.

19:28

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

19:27

83': Οφσάιντ ο Βαϊσχάιμερ.

19:24

80': Κίτρινη κάρτα στον Μπουλούλη.

19:20

76': Φάουλ για τον Πανελευσινιακό από τα αριστερά, στα 25 μέτρα, εκτελεί ο Γιαννιτσάνης, η μπάλα ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι του Πίτκα, που είχε τον έλεγχο.

19:15

71': Κόρνερ για τη Λαμία από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:13

69': ΔΟΚΑΡΙ για τη Λαμία. Ο Πίντο από τα αριστερά με εξαιρετική προσπάθεια μπαίνει στην περιοχή και δίνει μισό γκολ στον Νεόφυτο, σουτ από το ύψος του πέναλτι, στην οριζόντια δοκό και στα χέρια του Μανιάτη. Σώθηκε από βέβαιο τέρμα ο Πανελευσινιακός.

19:10

66': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Αντωνόπουλος αντί του Καραλή.

19:10

66': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανελευσινιακός. Ο Λίτσης αντί του Κυζιρίδη.

19:05

61': Σουτ Καραλή, αποκρούει ο Μανιάτης, υπάρχει υπόδειξη οφσάιντ.