5
19:47

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:46

Το σκορ μιλά μόνο του, μόνο μια ομάδα υπήρχε στο γήπεδο και αυτός ήταν ο Απόλλων Σμύρνης, απέναντι σε έναν τραγικό και αδιάφορο Πανσερραϊκό.

19:38

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης 0-5.

19:37

90'+2: O Πάνος μπήκε από τα δεξιά στην περιοχή, έβγαλε τη σέντρα, Φαρινόλα σουτ από το δεύτερο δοκάρι, η μπάλα ψηλά άουτ.

19:36

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:28

82': Σουτ Καλλέργη από θέση έξω δεξιά, άουτ.

19:24

79': Σουτ Ψιάνου από το ημικύκλιο, μπλοκάρει ο Καστανιώτης.

19:22

77': Τρίτη αλλαγή και για τον Απόλλωνα. Ο Φαρινόλα στη θέση του Σουνά.

19:18

Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός του ματς, το οποίο είναι πια μια τυπική διαδικασία...

19:12

67': Φάουλ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά. Απευθείας ο Ψιάνος από τα 30 μέτρα, η μπάλα μόλις έξω από το "γάμα" του Καστανιώτη.

19:11

65': Τρίτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Ντα Κόστα στη θέση του Παπαστεργίου.

19:09

63': Σουτ Γιάντση από θέση έξω δεξιά, μπλοκάρει ο Ταΐρης.

19:05

60': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Καλλέργης στη θέση του Καμαρά, ο οποίος καταχειροκροτείται από τους θεατές.

18:59

53': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ψιάνος στη θέση του Φατιόν.

18:57

Ο Αρναούτογλου μπήκε από τα αριστερά, έκανε το γύρισμα και ο Βάντερσον με πλασέ από το ύψος του πέναλτι κάνει το 0-5!

18:57

51': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:51

18:51

46': Δύο αλλαγές για τον Πανσερραϊκό. Ο Καψάλης αντί του Ιωαννίδη και ο Γιάντσης αντί του Ανδρέου.

18:43

Είναι αυτονόητο ότι δεν υπάρχει Πανσερραϊκός στο γήπεδο και οι σοβαροί "κυανόλευκοι" κάνουν ότι θέλουν μέσα στον αγωνιστικό χώρο...

18:39

Λήξη α' ημιχρονου, Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης στο 0-4!

18:35

Ο Στεργίδης μπήκε στην περιοχή, πέρασε τον Καστανιώτη, σουτ, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι, στην επαναφορά ο Καμαρά με προβολή σε κενή εστία κάνει το 0-4!

18:35

45'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:32

Λάθος γύρισμα - τσαφ ο Παπατζίκος, η μπάλα στον Στεργίδη, ο οποίος μέσα στην περιοχή με πλασέ έκανε το 0-3.

18:32

44': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:31

Τρομερό σουτ από τον Ιωαννίδη έξω από την περιοχή, "πετάγεται" στο αριστερό "γάμα" και διώχνει ο Ταΐρης. Στην εξέλιξη εκτέλεση ο Ρούτσης, κεφαλιά Δωματά, άουτ.

18:29

41': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Ο Παρπέξ στην εκτέλεση από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:28

40': Σουτ Δωματά μέσα από την περιοχή, μπλόκαρε ο Ταΐρης.

18:22

Ο Καμαρά δέχεται την μπάλα κάτω απο τη μεσαία γραμμή, δεν υπάρχει οφσάιντ, φεύγει στο τετ α τετ, περνά και τον Καστανιώτη, πλασέ από πλάγια θέση μέσα στην περιοχή και 0-2.

18:22

34': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:21

Κόρνερ με τον Ρούτση με πάσα στον Τριανταφυλλάκο, η μπάλα ξανά σε Ρούτση, απομάκρυνε εντυπωσιακά ο Ταΐρης.

18:21

Σουτ Ανδρέου μέσα από την περιοχή, σε κόρνερ ο Ταΐρης.

18:20

Σουτ Καμαρά, προβολή των αμυντικών και η μπάλα καταλήγει στον Καστανιώτη.

18:19

Σέντρα Στεργίδη από τα δεξιά, ο Καμαρά με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 0-1.

18:19

31': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:14

26': Φάση διαρκείας στα καρέ του Απόλλωνα. Σουτ Ρούτση, κόντρα, νέο σουτ του ίδιου, η μπάλα φτάνει σε Τριανταφυλλάκο και πάλι κόνρα.

18:14

Λίγος κόσμος στις εξέδρες, είναι δεν είναι 500...

18:07

19': Δυνατό σουτ Τριανταφυλλάκου από τα 30 μέτρα, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Ταΐρη.

18:05

17': Οφσάιντ ο Δωματάς. Σωστή υπόδειξη.

18:04

16': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σέντρα Στεργίδη από τα δεξιά, κεφαλιά Καμαρά από το ύψος της μικρής περιοχής, ο Καστανιώτης απομάκρυνε.

18:03

15': Γέμισμα Τσιμίκα από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Ταΐρης.

17:58

10': Μακρινό σουτ Φατιόν, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Πανσερραϊκού.

17:57

9': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Παρπέξ, σουτ Φατιόν από θέση μέσα δεξιά, έδωσε στον Στεργίδη, σουτ, κόντρα και η μπάλα απομαρύνεται...

17:50

2': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης με τον Στεργίδη, η μπάλα καταλήγει απευθείας άουτ.

17:48

1': Έναρξη αναμέτρησης.

17:40

Καλησπέρα σας, μαζί θα δούμε την εξέλιξη της αναμέτρησης, η οποία ξεκινά σε περίπου πεντε λεπτά.

01:01

Το ματς της 34ης και τελευταίας αγωνιστικής της Β' Εθνικής ανάμεσα σε Πανσερραϊκό και Απόλλωνα Σμύρνης αρχίζει στις 17.45 της Κυριακής (29/5).

Καστανιώτης, Καρράς, Ιωαννίδης, Βοσκόπουλος, Παπατζίκος, Τσιμίκας, Ανδρέου, Δωματάς, Ρούτσης, Τριανταφυλλάκος, Παπαστεργίου.
Αναπ: Κουκόλης, Γιαντσης, Στεργιανός, Ντα Κόστα, Μπαρέττας, Τσομαχασβίλι, Καψάλης.
Ταϊρης, Πάνος, Αρναούτογλου, Δεληζήσης, Γκότοβος, Παρπέξ, Φατιόν, Στεργίδης, Βάντερσον, Σούνας, Καμαρά.
Αναπ: Αποστολίδης, Ψιάνος, Μπουντόπουλος, Ρουσάκης, Καλλέργης, Φαρινόλα, Τζιώρας.
Ρέφερι: Γκράνας (Θράκης) Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης) Τέταρτος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)