Τέλος του αγώνα.

21:55

Κόρνερ για την ΑΕΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:54

93' Κίτρινη κάρτα στον Γλύκο για καθυστέρηση.

21:53

Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:52

4 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:51

90': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Ροντρίγκες ο Σκόνδρας.

21:50

89': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Κολοβέτσιου ο Μπουονανότε.

21:48

Σέντρα του Γκάλο από δεξιά, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στην αγκαλιά του Γλύκου.

21:47

85': Σε θέση οφσάιντ ο Αραβίδης.

21:44

83': Σκαφτό σουτ του Αραβίδη, η μπάλα άουτ.

21:41

80': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασιάδη.

21:40

78': Σουτ του Μάνταλου, η μπάλα άουτ.

21:37

76': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Γιόχανσον ο Πλατέλλας.

21:36

75': Σουτ-κεραυνός του Κάτσε, ο Ανέστης αποκρούει με τις γροθιές.

21:35

74': Σε θέση οφσάιντ ο Μπαρμπόσα.

21:32

8-4 οι τελικές υπέρ της ΑΕΚ.

21:31

69': Σε θέση οφσάιντ τρεις παίκτες του ΠΑΟΚ.

21:30

68': Σε θέση οφσάιντ ο Χρήστος Αραβίδης.

21:27

66': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Αραβίδη να πλασάρει από κοντά μετά από κεφαλιά πάσα του Άρθο και την μπάλα να βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι του Γλύκου.

21:26

65': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Χαρίση ο Τσίμιροτ.

21:26

65': Κίτρινη κάρτα στον Κάτσε.

21:25

63': Κοντινή προβολή του Αραβίδη, η μπάλα άουτ. Καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ.

21:23

Στο 52%-48% η κατοχή υπέρ της ΑΕΚ.

21:22

60': Κόρνερ από τον Μπαρμπόσα, κεφαλιά του Κολοβέτσιου, η μπάλα άουτ.

21:21

60': Κόρνερ για την ΑΕΚ.

21:19

58': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Τζιόλη ο Μαλεζάς.

21:18

57': Σουτ του Γκάλο από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

21:16

55': Σκαφτό χτύπημα φάουλ του Μάνταλου, ο Αραβίδης δεν καταφέρνει να βρει την μπάλα και ο Γλύκος μπλοκάρει.